Jeśli chcesz cofnij się w czasie

To była moja druga wizyta w Św. Klemensie. Podczas pierwszej nie zeszłam na dół. Tym razem dałam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 grudnia 2017
Sylwana J
Basilica na Lateranie

Zrecenzowano: 4 maja 2017
Julia B
Częstochowa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 227)

Zrecenzowano: 4 maja 2017

Przepiękne wnętrze,można spędzić w Bazylice wiele godzin i zapewniam, że nikt nie będzie znudzonym.Tylko jak wspomniałam potrzebny jest koniecznie dobry przewodnik znający Rzym.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
Dziękujemy, Julia B
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Wspaniałe wnętrza jednej z największych Bazylik Rzymu zachwyca cudownymi freskami , niezwykłymi sklepieniami , barwami od których świat się staje piękniejszy a równocześnie mobilizuje do zapoznania się z historią obiektu i zaprasza do chwili zadumy. Nie można pominąć tej świątyni !

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016
Dziękujemy, Renata S
Zrecenzowano: 1 stycznia 2017

Druga najpiękniejsza bazylika w Rzymie podobnie jak do bazyliki św. Piotra trzeba przejść kontrole bezpieczeństwa, choć tu idzie bardzo szybko i sprawnie. Pięknie wnętrze freski i obrazy

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2016
Dziękujemy, Przemeka85
Zrecenzowano: 3 czerwca 2016

Warto do niej wejść i ją dokładnie zwiedzić gdyż jest piękna i zasługuje na to .Trzeba tam trochę zwolnić i z godz. posiedzieć,popatrzeć jak to fantastycznie jest zrobione.W Rzymie sufity w różnych obiektach są przepiękne ale moją uwagę przyciągały podłogi.Bardzo ładnie wykonane z precyzją do ułamka milimetra,bajecznie kolorowe ,róbcie dużo zdjęć ale jak sie patrzy na żywo to obejmujemy większą panoramą to i jest zdecydowanie ładniejsze jak fragmentaryczne zdjęcia a jak zrobisz z daleka to ucieka to to wszystko.Co zobaczysz to twoje ,zdjęcia będą tylko przypominać to miejsce ale rozbudzą naszą wyobrażnie i jesteśmy już na miejscu jak byśmy tam byli.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
Dziękujemy, miroslaw195959
Zrecenzowano: 10 października 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce. Oczywiście nie tak monumentalne jak największe rzymskie bazyliki, ale dzięki temu bardziej klimatyczne i spokojne. Warto usiaść w urokliwym dziedzińcu i oo zać chwilę po całodziennej bieganinie.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2015
Dziękujemy, CyrylBor