Tylko nocą

Za dnia trochę za "szaro-brudny". Jednak w ciągu dnia też robi wrażenie. Kawał oryginalnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marcin P
Super

Świetne miejsce, kolejne na mapie Rzymu do odwiedzenia... Ja miałam 7 dni więc udało się dużo... Przeczytaj więcej

992katarzynat
Rzym, Włochy
Przeczytaj wszystkie recenzje (76 015)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała budowla z czasów cesarstwa rzymskiego. Ogromne rozmiary. Bardzo ciekawie rozwiązany otwór na sklepieniu świątyni. Wnętrze skromne ale bardzo ciekawe. Może być tłoczno ale wejście do Panteonu przebiega bardzo sprawnie. Polecam

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poza ciekawym efektem snopy światła z dziury na środku kopuły wnętrze skromne, schematyczne i dla mnie osobiście nie dające warunków do skupienia i modlitwy. Bardziej kojarzy mi się niestety z galerią. Do tego tłum ludzi przechodzi non stop zataczając koło i wychodząc. Wystrój w porównaniu do innych kościołów mało ozdobny. Wejście za darmo na plus.

Dziękujemy, Zwrocka
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Klasyka o której uczyliśmy się na historii :) czasami jest kolejka żeby wejść ale warto się zatrzymać :) Należy dodać że atrakcja jest za free

Dziękujemy, pit_poznan
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie niesamowite miejsce i jedne z których które trzeba zobaczyć w Rzymie, na mnie zrobiło to niesamowite wrażenie
Naprawdę warto

Dziękujemy, adamulla
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt na liście obiektów do zobaczenia w Rzymie. Robi ogromne wrażenie i zapiera dech w piersiach - żadne zdjęcie nie jest w stanie go w pełni zaprezentować.

Dziękujemy, anaiuy