Piękne miejsce.

Przepiękne miejsce na które potrzebna sprawdzę cały dzień. Koniecznie trzeba kupić przez internet... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
520krzysztofs
Warszawa, Polska
Symbol Rzymu

Kawał historii i cała masa wspaniałych wrażeń związanych z historią. Pamiętacie film Gladiator... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
szczepkokarol
Malbork, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (142 315)

Most popular place in Rome. It is nice to see outside. I was inside because it was the free ticket today and I'm happy beacuse if I had to pay... Not worth it. I recommend forum romanum & palatine.

Najbardziej popularne miejsce w Rzymie, ale wystarczy zobaczyć z zewnątrz. Byłam w środku, bo trafił mi się darmowy dzień, co bardzo mnie cieszy, bo nie jest warte tak wysokiej ceny. Zdecydowanie bardziej polecam palatyn i forum romanum.

Dziękujemy, Ann W

Polecam zobaczyc ten kawalek historii. Najlepiej wcześniej zarezerwować sobie bilet nawet 2 tyg przed wizytą. Inaczej mozna trafić na kolejki w których trzeba stac nawet po 2-3h.

Dziękujemy, MonikaOwl

Koloseum jest naprawdę zachwycające, to duża lekcja historii. Polecam kupić bilet przez internet żeby nie stać godzinami w kolejce

Dziękujemy, 466agnieszkag

Koloseum to miejsce , które trzeba odwiedzić . Imponująca budowla sprzed dwóch wieków, która przetrwała mimo trwającego 1,5 wieku szabru, wywózki jej najcenniejszych elementów na budowy pałaców i kościołów. Mimo tych zniszczeń,wielkość budowli nadal robi wrażenie. Wyobraźnia próbuje przedstawić obraz Kolosseum w czasach świetności, lecz trudno ogarnąć całość
Byliśmy tam naszą 7 osobową grupą znajomych i każdy był pod wrażeniem
Wojtek. Polska

Dziękujemy, WojtekA

Jeżeli nie kupiliście wcześniej biletu.. nie dajcie się namówić na wycieczki plączącym się wszędzie naciągaczom.. większość stoi w kilkugodzinnej kolejce.. a wystarczy przejść droga na wprost łuku i po prawej stronie jest druga kasa.. tam stoi się 10 minut.. po obejściu całości polecam wieczorem kiedy teren już opustoszeje.. przejść się na taras widokowy za kapitolem.. widok ja cała panoramę forum i koloseum

Dziękujemy, 408paulinat