Piękne miejsce.

Przepiękne miejsce na które potrzebna sprawdzę cały dzień. Koniecznie trzeba kupić przez internet... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
520krzysztofs
Warszawa, Polska
Symbol Rzymu

Kawał historii i cała masa wspaniałych wrażeń związanych z historią. Pamiętacie film Gladiator... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
szczepkokarol
Malbork, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (142 421)

Polecam zobaczyc ten kawalek historii. Najlepiej wcześniej zarezerwować sobie bilet nawet 2 tyg przed wizytą. Inaczej mozna trafić na kolejki w których trzeba stac nawet po 2-3h.

Dziękujemy, MonikaOwl

Koloseum jest naprawdę zachwycające, to duża lekcja historii. Polecam kupić bilet przez internet żeby nie stać godzinami w kolejce

Dziękujemy, 466agnieszkag
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Koloseum to miejsce , które trzeba odwiedzić . Imponująca budowla sprzed dwóch wieków, która przetrwała mimo trwającego 1,5 wieku szabru, wywózki jej najcenniejszych elementów na budowy pałaców i kościołów. Mimo tych zniszczeń,wielkość budowli nadal robi wrażenie. Wyobraźnia próbuje przedstawić obraz Kolosseum w czasach świetności, lecz trudno ogarnąć całość
Byliśmy tam naszą 7 osobową grupą znajomych i każdy był pod wrażeniem
Wojtek. Polska

Dziękujemy, WojtekA
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli nie kupiliście wcześniej biletu.. nie dajcie się namówić na wycieczki plączącym się wszędzie naciągaczom.. większość stoi w kilkugodzinnej kolejce.. a wystarczy przejść droga na wprost łuku i po prawej stronie jest druga kasa.. tam stoi się 10 minut.. po obejściu całości polecam wieczorem kiedy teren już opustoszeje.. przejść się na taras widokowy za kapitolem.. widok ja cała panoramę forum i koloseum

Dziękujemy, 408paulinat
Zrecenzowano: 8 września 2019

W sierpniu były spore kolejki. Polecam rezerwować wejście z dużym wyprzedzeniem. Na miesiąc przed wylotem nie było już wolnych terminów. Kupiliśmy bilet łączony Koloseum - Palatyn - Forum Romanum za 12 euro. Na miejscu do wypożyczenia są audioprzewodniki także w języku polskim.

Dziękujemy, mlle-cleo