Zapisz
Tak Tak Tak!

Być w Rzymie i nie widzieć koloseum..... to aż nie możliwe. Miejsce nr 1 na liście rzeczy do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 października 2020
agatapO5824JO
Kraków, Polska
Niezle

Robi ogromne wrażenie z zewnątrz, wewnątrz bez szału. Bardzo drogi bilet. Trzeba kupić łączony do 3... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 października 2020
1009oliwia
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (146 654)

Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli nie kupiliście wcześniej biletu.. nie dajcie się namówić na wycieczki plączącym się wszędzie naciągaczom.. większość stoi w kilkugodzinnej kolejce.. a wystarczy przejść droga na wprost łuku i po prawej stronie jest druga kasa.. tam stoi się 10 minut.. po obejściu całości polecam wieczorem kiedy teren już opustoszeje.. przejść się na taras widokowy za kapitolem.. widok ja cała panoramę forum i koloseum

1  Dziękujemy, 408paulinat
Zrecenzowano: 8 września 2019

W sierpniu były spore kolejki. Polecam rezerwować wejście z dużym wyprzedzeniem. Na miesiąc przed wylotem nie było już wolnych terminów. Kupiliśmy bilet łączony Koloseum - Palatyn - Forum Romanum za 12 euro. Na miejscu do wypożyczenia są audioprzewodniki także w języku polskim.

Dziękujemy, mlle-cleo
Zrecenzowano: 2 września 2019

Miejsce piękne, mnóstwo tablic z informacjami w jezyku włoskim i angielskim. Warto kupić bilet przez internet lub udać się do kasy przy Palatynie aby ominąć kolejki.

Dziękujemy, Mateusz T
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała historyczna budowla, wokół całe historyczne miasto. Kolejki spore, lepiej wcześniej kupić bilet w internecie.

Dziękujemy, carolinemU977QV
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Koloseum to majstersztyk budownictwa z 1 wieku naszej ery. Jego ogrom robi ogromne wrażenie mimo widocznych gdzieniegdzie zniszczeń. Wspaniały widok z balkonu na piętrze po którym można przejść praktycznie dookoła. Warto kupić bilety online na godzinę jednak trzeba to zrobić z miniumum miesięcznym wyprzedzeniem. Z takim biletem wchodzi się bez problemu stając w drugiej szybkiej kolejce. Całość zwiedzania to Ok. 1,5-2 godziny chociaż można spędzić tu dużo więcej czasu. Punkt obowiązkowy zwiedzania Rzymu.

Dziękujemy, 938jarekb