Piękne miejsce.

Przepiękne miejsce na które potrzebna sprawdzę cały dzień. Koniecznie trzeba kupić przez internet... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
520krzysztofs
Warszawa, Polska
Symbol Rzymu

Kawał historii i cała masa wspaniałych wrażeń związanych z historią. Pamiętacie film Gladiator... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
szczepkokarol
Malbork, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (142 433)

Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli nie kupiliście wcześniej biletu.. nie dajcie się namówić na wycieczki plączącym się wszędzie naciągaczom.. większość stoi w kilkugodzinnej kolejce.. a wystarczy przejść droga na wprost łuku i po prawej stronie jest druga kasa.. tam stoi się 10 minut.. po obejściu całości polecam wieczorem kiedy teren już opustoszeje.. przejść się na taras widokowy za kapitolem.. widok ja cała panoramę forum i koloseum

Dziękujemy, 408paulinat
Zrecenzowano: 8 września 2019

W sierpniu były spore kolejki. Polecam rezerwować wejście z dużym wyprzedzeniem. Na miesiąc przed wylotem nie było już wolnych terminów. Kupiliśmy bilet łączony Koloseum - Palatyn - Forum Romanum za 12 euro. Na miejscu do wypożyczenia są audioprzewodniki także w języku polskim.

Dziękujemy, mlle-cleo
Zrecenzowano: 2 września 2019

Miejsce piękne, mnóstwo tablic z informacjami w jezyku włoskim i angielskim. Warto kupić bilet przez internet lub udać się do kasy przy Palatynie aby ominąć kolejki.

Dziękujemy, Mateusz T
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała historyczna budowla, wokół całe historyczne miasto. Kolejki spore, lepiej wcześniej kupić bilet w internecie.

Dziękujemy, carolinemU977QV
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Koloseum to majstersztyk budownictwa z 1 wieku naszej ery. Jego ogrom robi ogromne wrażenie mimo widocznych gdzieniegdzie zniszczeń. Wspaniały widok z balkonu na piętrze po którym można przejść praktycznie dookoła. Warto kupić bilety online na godzinę jednak trzeba to zrobić z miniumum miesięcznym wyprzedzeniem. Z takim biletem wchodzi się bez problemu stając w drugiej szybkiej kolejce. Całość zwiedzania to Ok. 1,5-2 godziny chociaż można spędzić tu dużo więcej czasu. Punkt obowiązkowy zwiedzania Rzymu.

Dziękujemy, 938jarekb