Piękny zamek

Zwiedzanie

Zrecenzowano: 12 lipca 2019
BeataK1970
Czerwionka-Leszczyny, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 717)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo stary ale pięknie utrzymany zamek. Widok z mostu świetego anioła na zamek przepiękny. Nie byłem w środku bo nie starczyło czasu ale na zewnątrz wygląda cudnie. Niesamowite jest tez to że istniało przejście podziemne do bazyliki w Watykanie. Polecam zobaczyć go.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Przepiękne miejsce, szczególnie nocą warto usiąść na drugim brzegu rzeki gdzie są letnie knajpki i niesamowicie pyszne jedzonko. Wrażenie niesamowite kiedy delektując się super schłodzonym winem można podziwiać przepięknie oświetlony Castel Sant' Angelo

Dziękujemy, BeataK1970
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z tych atrakcji, które warto odwiedzić, ciekawa architektura, trasa zwiedzania spokojnie wiedzie na taras, piękny widok na cały Rzym. Po 14 jest mało osób. Warto

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, jolazkmobile j
Zrecenzowano: 1 maja 2019

Zamek św Anioła jest imponujący swoimi rozmiarami, zwłaszcza mając na uwadze datę jego powstania, czyli czasy rzymskie.
Nigdy nie byłem w środku, choć kilkukrotnie będąc w Rzymie jakoś tak zawsze przechodziłem na drugą stronę Tybru w jego pobliżu...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019

Wstęp pomiędzy chyba 8 a 11 rano to tylko 5 Euro, potem kosztuje to 14 Euro od osoby. W Niedziele zwiedzanie jest bezpłatne.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, kaligrafia