Polecam

Ładne wzgórze

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
938jarekb
Toruń, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (23 572)

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jeśli ktoś interesuje się historią będzie to obowiązkowy punkt programu zwiedzając Rzym. Warto zaopatrzyć się w przewodnik papierowy lub wykupić wycieczkę z przewodnikiem.
Cena wejścia:12 euro (cena za wejście do Koloseum, Forum Romanum i Palatynu bilet jest dwudniowy, do każdej atrakcji można wejść raz)

1  Dziękujemy, Mateusz T
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z siedmiu wzgórz Rzymu. Teren połączony z Forum Romanum. Widok ze wzgórza bardzo ładny z widokiem na Forum Romanum.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś interesuje się historia Rzymu i uwielbia zabytki to idealne miejsce. Ja osobiście nie mogłam oczu oderwać od tego wszystkiego. A jeśli chcesz dowiedzieć się co tam się znajduje i o historii tych ruin jest mnóstwo ludzi którzy za umówiona cenę oprowadza cię i opowiedzą o wszystkim łącznie z różnymi ciekawostkami.polecam serdecznie warto zobaczyć i warto zapłacić przewodnikowi! Ceny są zróżnicowane od 20€ wzwyż .

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Izabelka1
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Przepiękny widok z Palatynu na całe wieczne miasto, w odpowiednim miejscu z oddali widać ogromną kopułę Bazyliki św. Piotra - cudnie

Dziękujemy, BeataK1970
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba tu być! Mało ludzi ok.13-14. Wycieczki z przewodnikami biegną, wiec warto zwiedzić samemu. Można tu poczuć ducha starożytnego Rzymu. Warto wieczorem przejść niepozorna droga za ołtarzem ojczyzny lekko pod górę w bom-tuz przed ogrodzeniem forum.romanum, jest tam niewielki ok my widokowy na forum Romanem, w nocy jest ładnie podświetlone i bardzo jest romantycznie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, jolazkmobile j