Rzym

Zrecenzowano: 14 maja 2018
Nunauriel
Warszawa, Polska
Fajny targ

Fajny targ z lokalnym namaszczeniem. Owoce, warzywa, makarony. Wokół dużo fajnych knajpek i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 września 2017
meschiash
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 428)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plac mający bogatą historię jednak obecnie pełni rolę zwykłego targowiska. Ceny wysokie. Poza tym sprzedawcy (nie rodowici Włosi) trochę denerwujący gdyż nie dają spokojnie obejrzeć towaru. Jedyne co fajne to wypiłem dobry sok wyciskany z pomarańczy.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019

Campo de' Fiori czyli Pole Kwiatów.
Placyk jak placyk.. Średnio przeciętny... Po prostu targowisko, które trochę rozmija się z moim wyobrażeniem placu, na którym spalono na stosie niejakiego Giordano Bruno, o którym wypowiadał się Czesław Miłosz...
Wiem, że moja wypowiedź może być uznana za prostacką, ale naprawdę spodziewałem się czegoś innego... Jedynie górujący nad placem targowym pomnik Giordano Bruno pasuje do moich wyobrażeń...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Dość duża przestrzeń zagospodarowana wieloma straganami. Dawne opowieści o placu z owocami i kwiatami należy włożyć między opowiadania historyczne. Kwiatów, wbrew nazwie, nikt tu nie sprzedaje. Można kupić owoce, szczególnie robione soli (polecam b smaczne), sery, przyprawy, alkohole, torebki, kawiarki, itp. Zwyczajnie jest to plac targowy, obowiązują promocje, i zapraszający z każdej strony sprzedawcy.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Codziennie na Campo de'Fiori spotkać możemy tłoczne targowisko gdzie można zakupić owoce, warzywa, oliwę, makarony i inne włoskie przysmaki. Szczególnie polecamy świeżo wyciskany sok z czerwonych pomarańczy. Targ kończy funkcjonowanie około godziny 16.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Nunauriel
Zrecenzowano: 7 listopada 2017

Jest tak jak u Miłosza, idelane miejsce na spacer po śniadaniu :-) Dobre, żeby zaopatrzyć się w pamiątki (np. ręcznie robione makarony).

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
1  Dziękujemy, taka8hetmana