Wieczorna sierpniowa wizyta

Klimatycznie

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
Artur B
Rumia, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (16 242)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna dzielnica Rzymu z wąskimi uliczkami. Dlatego w tych wąskich uliczkach bywa tłoczno. Wystrój kamienic typowy włoski z duża ilością kwiatów. Sporo restauracji można dobrze zjeść.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Wąskie, stare uliczki. Zabawa wokół nas. Idealne miejsce do znalezienia noclegu w rozsądnej cenie, w urokliwej okolicy, Kolejny raz mieszkaliśmy właśnie w tej dzielnicy. Bblisko nawet pieszo do większości atrakcji turystycznych. Knajpki na każdym kroku. Polecam.

Dziękujemy, Artur B
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Warte odwiedzenia miejsce, idealne na nieśpieszny spacer małymi, klimatycznymi uliczkami. Niezły wybór restauracji. Dojazd kolejką z Piazza Venezia - nr 8 lub autobusem nr 8.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Karol W
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba tu wstapic-na jedzenie lub drinka, duży wybór różnych dań i są różne ceny-sa droższe miejsca ale więcej jest tych tańszych z lokalną kuchnia. Każdy tu znajdzie coś dla siebie, Urlokliwie. Po 19 do najlepszych a może najtańszych knajp są kolejki-zwłaszcza w weekend

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, jolazkmobile j
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Miejsce gdzie warto iść przed siebie i krążyć po uliczkach, zajrzeć do knajpek i kawiarni, zjeść lody

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, szefczyk1