“Włoska klasyka”
La Nuova Piazzetta — recenzja

La Nuova Piazzetta
Nr 773 wśród 13 335 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Monti
Zrecenzowano 31 października 2016

Urocza mała restauracyjka niedaleko Koloseum. Warto tam zajrzeć, bo jak na okolice ceny nie są wygórowane, a jedzenie pyszne - szczególnie makarony - polecam.

Dziękujemy, JustynaW-S

Zrecenzowano 17 września 2016 z urządzeń przenośnych

Udaliśmy się tam ze względu na 4,5* na Tripad.
1. Nie wiem jak Wy, ale ja od zawsze słyszałam, że włoska pizza jest z ciasta drożdżowego, tutaj mamy do czynienia z ciastem na zasadzie: mąka, woda, oliwa
2. Ceny wysokie: pizza 8€ - widziałam i jadłam o wiele smaczniejsze i większe pizze za 6€, drugie dania średnio 16€
3. Doliczają coperto 1,5€/os
4. Czekaliśmy 15 min na rachunek, okazało sie, ze pomylili stoliki, zamieszanie i wielki tłum

Pewnie to kwestia miejsca (blisko Colosseum), ale na taki wybór miejsc to absolutnie nie zasługuje na swoją ocenę.

Dziękujemy, Aleksandra E
Zrecenzowano 9 września 2016

Niedaleko Koloseum, w bocznej uliczce, ale warto wejść. Smaczne pasty, kawa i likier, który dostałyśmy gratis po obiedzie. Sympatyczna obsługa. Lokal wewnątrz dość ciasny, ale nie czeka się długo na podanie. Tiramisu podane w sposób, którego nie znałayśmy, niezbyt polecam.

Dziękujemy, dansad3
Zrecenzowano 11 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza z sosem ze świeżych pomidorów. Świeże składniki i pyszne ciasto za niewielka cenę. Ze szczerym uśmiechem i najedzonym brzuchem polecam :)

Dziękujemy, Michał S
Zrecenzowano 4 września 2015 z urządzeń przenośnych

Zachęceni oceną wybraliśmy się tam, aby zjeść dobrą pizze. Zamówiliśmy ostrą z salami, oraz z bakłażanem i cukinią. W tej z salami czułem tylko, że była ostra, a w drugiej sos pomidorowy. Jeśli nie zostaliście zmuszeni, nie idźcie tam.

Dziękujemy, Michał M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: luca b, Responsabile relazioni pubbliche, La Nuova PiazzettaOdpowiedź udzielona 10 września 2015

Buongiorno, ci dispiace molto che lei sia deluso per il salame poco piccante, ma ci dispiace di più il fatto che lei non abbia chiesto del peperoncino da mettere sopra, le spiego come funziona: il salame piccante è di un grado di piccantezza moderato per poter essere gustato da tutti i tipi di clienti, se per qualcuno è poco piccante portiamo al tavolo il peperoncino e ognuno ne mette quanto vuole.
Forse quando avrà visitato maggiori ristoranti capirà il funzionamento.
Grazie per la visita e per la recensione negativa che conferma la regola del buon lavoro da noi svolto.

La Nuova Piazzetta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Nuova Piazzetta? Podziel się wrażeniami!