“Pysznie”
Pizza Florida — recenzja

Pizza Florida
Nr 38 wśród 14 935 Restauracje (Rzym)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Okolica: Getto
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza, sprzedawana w kawałkach, obsługa sympatyczna, cena niska jak na Rzym. W pobliżu jest park w którym można usiąść i zjeść. Ogólnie polecam!

Dziękujemy, 130emilak

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie było rewelacyjne ale było dobre. Na wagę. Możesz sam wybrać kawałek lub mogą dla ciebie odciąć tyle ile chcesz

Dziękujemy, Kostyantyn L
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zobaczyłem całe masy lokalnej słoneczność po pizzę na kawałki i efekt murowany pizza pyszna klimat jedzenia na stojąca tylko na plus :) wybieramy jakiej ilości kawałek chcemy :) POLECAM :)

Dziękujemy, Fiero81
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na kawałki, bez czekania, duży wybór, bardzo smaczna. Z tuńczykiem, pomidorami, oliwkami i rukolą będzie mi się śniła po nocach, rewelacja.

Dziękujemy, pablo7411
Zrecenzowano 10 marca 2019

Pizza na grubszym cieście w wielu smakach, można wybrać kilka kawałków dowolnej wielkości z różnego rodzaju pizzy. Lokal bardzo mały, więc jedzenie w biegu lub na okolicznym placu. Super obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Hanna B

Byłeś(-aś) w Pizza Florida? Podziel się wrażeniami!