“Super ”
Pizza Florida — recenzja

Pizza Florida
Nr 38 wśród 14 714 Restauracje (Rzym)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Getto
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zobaczyłem całe masy lokalnej słoneczność po pizzę na kawałki i efekt murowany pizza pyszna klimat jedzenia na stojąca tylko na plus :) wybieramy jakiej ilości kawałek chcemy :) POLECAM :)

Dziękujemy, Fiero81

Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na kawałki, bez czekania, duży wybór, bardzo smaczna. Z tuńczykiem, pomidorami, oliwkami i rukolą będzie mi się śniła po nocach, rewelacja.

Dziękujemy, pablo7411
Zrecenzowano 10 marca 2019

Pizza na grubszym cieście w wielu smakach, można wybrać kilka kawałków dowolnej wielkości z różnego rodzaju pizzy. Lokal bardzo mały, więc jedzenie w biegu lub na okolicznym placu. Super obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Hanna B
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, gdzie spośród wielu rodzajów można kupić smaczną pizzę ciętą na kawałki (cena zależna od wagi). Miejsc siedzących jest tylko kilka, a ruch całkiem spory. Obsługa bardzo sympatyczna.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, MagdaG03
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

Duży wybór pizzy na wagę, krojonej nożyczkami. Ceny w przedziale od 12 do 16 Euro za kilogram. Spróbowaliśmy kilka rodzajów i wszystko nam smakowało. Do pizzerii trafiliśmy w czasie spaceru z dzielnicy żydowskiej do Campo de Fiori. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Andrzej R

Byłeś(-aś) w Pizza Florida? Podziel się wrażeniami!