“Tanio, szybko, smacznie”
Pizza Florida — recenzja

Pizza Florida
Nr 41 wśród 14 712 Restauracje (Rzym)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Getto
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na kawałki, bez czekania, duży wybór, bardzo smaczna. Z tuńczykiem, pomidorami, oliwkami i rukolą będzie mi się śniła po nocach, rewelacja.

Dziękujemy, pablo7411

Zrecenzowano 10 marca 2019

Pizza na grubszym cieście w wielu smakach, można wybrać kilka kawałków dowolnej wielkości z różnego rodzaju pizzy. Lokal bardzo mały, więc jedzenie w biegu lub na okolicznym placu. Super obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Hanna B
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, gdzie spośród wielu rodzajów można kupić smaczną pizzę ciętą na kawałki (cena zależna od wagi). Miejsc siedzących jest tylko kilka, a ruch całkiem spory. Obsługa bardzo sympatyczna.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, MagdaG03
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

Duży wybór pizzy na wagę, krojonej nożyczkami. Ceny w przedziale od 12 do 16 Euro za kilogram. Spróbowaliśmy kilka rodzajów i wszystko nam smakowało. Do pizzerii trafiliśmy w czasie spaceru z dzielnicy żydowskiej do Campo de Fiori. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza pyszna . Dobra cena pizzy i piwka . Nie jest to restauracja , tylko pizzeria szybkiej obsługi . Jak ktoś zgłodnieje w okolicy , to warto na szybko podskoczyć .
Zaskakują propozycja smaków ;)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, mr0wkam

Byłeś(-aś) w Pizza Florida? Podziel się wrażeniami!