“Słowami ciężko to opisać. ”
Mimì e Cocò Trast — recenzja

Mimì e Cocò Trast
Nr 18 wśród 14 939 Restauracje (Rzym)

Miejsce z klimatem, świetna i przemiła obsługa a kuchnia hmm... gotują z sercem co jest widoczne na talerzu. Nie zawiedliśmy się na żadnym z zamówionych dań. Przepyszna włoska kuchnia. Będąc w Rzymie nie wyobrażam sobie tam nie wejść. Szczerze w 100% polecam.

Dziękujemy, EwelinaR21

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło spędziłem chwilę roskoszując się drinkiem doskonale obsługiwany przez Elisę. Polecam to miejsce ponieważ obsługa jest na najwyższym poziomie a atmosfera w lokalu sprawia dużo przyjemności.

Dziękujemy, mateuszp932
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie i świetna obsługa. Bardzo dobra Carbonara i Aperol Spritz. Aż z przyjemnością zostawia się napiwek.

Dziękujemy, JasiuW1
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, szybko podane i rewelacyjnie udekorowane spaghetti carbonara było odpowiednim dopieszczeniem najbardziej wymagających kubków smakowych, a jednocześnie porcja na tyle duża, że zapełniła żołądek wygłodzonego łasucha. Zdecydowanie polecam każdemu odwiedzającemu tę okolicę. Dodatkowo w przystępnej cenie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Darecki2k
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się przy miłej i ruchliwej uliczce na Zatybrzu. Spędziliśmy tu 2 wieczory. Polecamy wyśmienita bruschette. Ceny lekko wygórowane. Obsługa miła i przyjazna, zagaduje i tłumaczy

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magdalena M

Mimì e Cocò Trast — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mimì e Cocò Trast? Podziel się wrażeniami!