“Klimat i smak”

Ristoro della Salute
Zarezerwuj stolik
niedz., 20.10
20:00
Nr 589 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Monti
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze klimat, siedząc na przeciw Koloseum nie chcesz wychodzić. Do tego dochodzi świetna obsługa (pozdrowienia dla Toniego). I ten smak dań (uwaga) bezglutenowych!! A to dla nas bardzo ważne, gdyż żona nie może jeść glutenu. Polecamy w 100%.

Dziękujemy, 732damiann

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było bardzo smaczne, a szybkość z jaka otrzymaliśmy zamówione napoje - nieprawdopodobna!
Wbrew pozorom nie jest aż tak bardzo drogo, a na dodatek jak zarezerwujesz stolik przez internet to masz 50% zniżki na jedzenie (nie wiem jak długo trwa ta promocja, ale informacja o niej jest na stronie internetowej restauracji)

Dziękujemy, 512edytak
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do takich miejsc chętnie się wraca. Fantastyczny klimat i przepyszne jedzenie Polecam spaghetti z owocami morza i desery!miła obsługa i genialny widok na Koloseum

Dziękujemy, RENIA_POLSKA
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo tego, że restauracja położona jest obok "kolosalnej" atrakcji turystycznej, ceny są całkiem przystępne, a jakość jedzenia wręcz niesamowita. Polecamy spróbować domowego tiramisu oraz tortino - zgodnie z rekomendacją obsługi. Personel bardzo miły, pomocny i profesjonalny. Kelner Michele otoczył nas niezbędną i nienachalną opieką. Zdecydowanie polecamy.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, donio09
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

O samym położeniu restauracji nie ma zbytnio co pisać, bo widok Koloseum po przeciwnej stronie ulicy wyjaśnia wszystko. Co do jedzenia, bardzo smaczne, świeże, podane szybko po zamówieniu, w smaku doskonałe, szczególnie lazania. Ceny przystępne. Wystrój wnętrza przytulny, schludny, jasny, bardzo przyjemny, atmosfera również. Na najwyższą pochwałę zasługuje jednak obsługa, która jest bezbłędna. Kelnerzy (u nas akurat Pan Michaele) okazał się być bardzo sympatyczną oraz pomocną osobą, która doradziła wyboru potrawy oraz trunków, ma dużą wiedzę na temat karty oraz dań serwowanych w restauracji. Było bardzo miło spędzić ponad godzinkę w naprawdę ładnej i zasługukacej na pochwałę restauracji. Bardzo dobre podejście do klienta. Serdecznie polecam odwiedzić.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Maciek W

Ristoro della Salute — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristoro della Salute? Podziel się wrażeniami!