“Super makaron”
Nannarella — recenzja

Nannarella
Zamów online
Nr 49 wśród 14 931 Restauracje (Rzym)
Okolica: Trastevere
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 3 września 2019

Super miejsce na makaron. Trochę dokuczają z zostawieniem opinii, ale sama jakość jedzenia i ceny są super! Dzięki Mirko za obsługę i liczę na kieliszek za to :)

Dziękujemy, danzawadzki

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Carbonary nie polecam (smakiem bardziej przypomina amerykański mac’n’chees), natomiast lasagne była bardzo smaczna. Wina dobre i prawdziwa włoska atmosfera.

Dziękujemy, 960kingal
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe włoskie jedzenie, cudowny klimat Zatybrza i przemiła obsługa przez Azzurra i Federica :) Polecamy i pizze, i pasty, wszystko świeże, smaczne i pełne śródziemnomorskich smaków

Dziękujemy, k-kopacki
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wizyta w restauracji była wspaniała. Obsługa tworzy wspaniałą atmosferę A jedzenie jest pyszne. Każdemu polecam zejść z głównego szlaku i od odnaleźć Nanarellę na Zatybrzu. Obsługiwał nas Mirko i muszę przyznać, że jego przyjacielskie podejście sprawia, że wrócimy do Nanarelli na kolację :)

Dziękujemy, Marek J
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Po wielu wizytach w różnych rzymskich restauracjach, ta jest zdecydowanie jedną z lepszych, w których byłam. Obsługa jest bardzo uprzejma i kelner jest w stanie specjalnym spray'em wyczyścić bluzkę po małym wypadku przy jedzeniu. Jedzenie wyśmienite i wystrój ze smakiem. Restauracja posiada również ogródek. Warto tu zajrzeć.

Dziękujemy, neoxelle

Nannarella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nannarella? Podziel się wrażeniami!