“Pysznie i szybko”
Tonnarello — recenzja

Tonnarello
Nr 1 195 wśród 12 873 Restauracje (Rzym)
Okolica: Trastevere
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 10 września 2019

Jedzenie świetne, a czas podania dania to mniej niż 10 minut. Kolejek brak, kelnerzy zabawni i zaradni.

Dziękujemy, Mateusz B
  • Więcej języków

Zrecenzowano 8 września 2019

Gigantyczne kolejki, ale warto porozmawiać z obsługą, gdzie się ustawić - byliśmy w 4 i weszliśmy po 2 minutach, podczas gdy kolejka dla stolików na 2 osoby sięgała do Ombre Rose ;) Pizze inne, ciekawe kompozycje, na grubszym cieście. Makaron smaczny, ale to chyba nie był makaron domowej roboty.

Dziękujemy, 956paulinak
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło i smacznie, dużo ludzi ale kolejka idzie bardzo szybko wiec nie ma co się martwić czy stać i poczekać, podsyłam kartę jakby ktoś chciał zobaczyć co można zjeść, polecam w razie co jest knajpka obok z tak samo dobrym jedzeniem jakby jednak ktoś nie chciał stać

1  Dziękujemy, norboo2600
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zarówno makaron i pizza bardzo dobre. Obsługa miła, nam udało się nie czekać w kolejce, choć potem zrobiła się dość długa. Polecamy

Dziękujemy, kasia327
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Obsługa przemiła- odbiega od typowych restauracji gdzie na każdy kroku próbuj nas oszukać. Pani Silva oraz Imahman są rewelacyjni czyje się jak w prawdziwych Włoszech. Przepyszne jedzenie !!!
Jeśli szukacie restauracji w której poczujecie się dopieszczeni i zjecie przepyszne włoskie jedzenie to tylko tu!!!!

Dziękujemy, Kamilakostecka

Tonnarello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tonnarello? Podziel się wrażeniami!