“Pysznie i szybko”
Tonnarello — recenzja

Tonnarello
Nr 112 wśród 14 928 Restauracje (Rzym)
Okolica: Trastevere
Okolica: Trastevere

Jedzenie świetne, a czas podania dania to mniej niż 10 minut. Kolejek brak, kelnerzy zabawni i zaradni.

Dziękujemy, Mateusz B
  • Więcej języków

Zrecenzowano 8 września 2019

Gigantyczne kolejki, ale warto porozmawiać z obsługą, gdzie się ustawić - byliśmy w 4 i weszliśmy po 2 minutach, podczas gdy kolejka dla stolików na 2 osoby sięgała do Ombre Rose ;) Pizze inne, ciekawe kompozycje, na grubszym cieście. Makaron smaczny, ale to chyba nie był makaron domowej roboty.

Dziękujemy, 956paulinak
Zrecenzowano 1 września 2019

Byłam z koleżanką w tym miejscu wiele razy, nigdy się nie rozczarowałyśmy zamówionymi daniami. Pyszna pinsa, carbonara, cacio e pepe, makaron z pesto. Wszystko warte polecenia. Obsługa za każdym razem sympatyczna, (obsługiwali nas: Paolo/Karen/Sasha/Alex) Ceny przystępne. Nawet jeśli jest kolejka, nie czeka się bardzo długo na stolik dzięki sprawnej obsłudze.

Dziękujemy, dominika-cichocka
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło i smacznie, dużo ludzi ale kolejka idzie bardzo szybko wiec nie ma co się martwić czy stać i poczekać, podsyłam kartę jakby ktoś chciał zobaczyć co można zjeść, polecam w razie co jest knajpka obok z tak samo dobrym jedzeniem jakby jednak ktoś nie chciał stać

Dziękujemy, norboo2600
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Po zawodzie na pewnej restauracji poprzedniego dnia, razem z dziewczyną, postanowiliśmy wybrać się do Tonarello. Na początku mieliśmy pewne obawy związane właśnie z tamtejszą restauracją. W naszej głowie pojawiły się nawet myśli, że włoskie jedzenie jest po prostu niedobre... Ale te niemiłe wspomnienia szybko rozwiała obsługa reastuaracji Tonarello. Byli bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Z uśmiechem na twarzy obsługiwali klientów. Widać było, że nie pracują tam za karę. Szczególnie zapadł nam w pamięć kelner o imieniu Sasha. Serdecznie polecam. W pełni profesjonalna obsługa. Co do samego jedzenia... Nigdy nie jadłem lepszej lasagne jak dzisiaj. A jestem wielkim fanem. Tak samo jak moja dziewczyna dostała wyśmienity makaron z pesto. Obydwoje serdecznie polecamy. Z tego co widziałem pizza wygląda również bardzo zachęcająco. Na pewno spróbujemy jej w najbliższym czasie. Co do cen. Bardzo przystępne. Nie zostawiliśmy tam majątku. W sam raz żeby zjeść dobry obiad z deserem. Serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, DawidTravel

Tonnarello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tonnarello? Podziel się wrażeniami!