“godne polecenia”
Tonnarello — recenzja

Tonnarello
Nr 110 wśród 14 931 Restauracje (Rzym)
Okolica: Trastevere
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 1 września 2019

Byłam z koleżanką w tym miejscu wiele razy, nigdy się nie rozczarowałyśmy zamówionymi daniami. Pyszna pinsa, carbonara, cacio e pepe, makaron z pesto. Wszystko warte polecenia. Obsługa za każdym razem sympatyczna, (obsługiwali nas: Paolo/Karen/Sasha/Alex) Ceny przystępne. Nawet jeśli jest kolejka, nie czeka się bardzo długo na stolik dzięki sprawnej obsłudze.

Dziękujemy, dominika-cichocka
  • Więcej języków

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło i smacznie, dużo ludzi ale kolejka idzie bardzo szybko wiec nie ma co się martwić czy stać i poczekać, podsyłam kartę jakby ktoś chciał zobaczyć co można zjeść, polecam w razie co jest knajpka obok z tak samo dobrym jedzeniem jakby jednak ktoś nie chciał stać

Dziękujemy, norboo2600
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Po zawodzie na pewnej restauracji poprzedniego dnia, razem z dziewczyną, postanowiliśmy wybrać się do Tonarello. Na początku mieliśmy pewne obawy związane właśnie z tamtejszą restauracją. W naszej głowie pojawiły się nawet myśli, że włoskie jedzenie jest po prostu niedobre... Ale te niemiłe wspomnienia szybko rozwiała obsługa reastuaracji Tonarello. Byli bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Z uśmiechem na twarzy obsługiwali klientów. Widać było, że nie pracują tam za karę. Szczególnie zapadł nam w pamięć kelner o imieniu Sasha. Serdecznie polecam. W pełni profesjonalna obsługa. Co do samego jedzenia... Nigdy nie jadłem lepszej lasagne jak dzisiaj. A jestem wielkim fanem. Tak samo jak moja dziewczyna dostała wyśmienity makaron z pesto. Obydwoje serdecznie polecamy. Z tego co widziałem pizza wygląda również bardzo zachęcająco. Na pewno spróbujemy jej w najbliższym czasie. Co do cen. Bardzo przystępne. Nie zostawiliśmy tam majątku. W sam raz żeby zjeść dobry obiad z deserem. Serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, DawidTravel
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zarówno makaron i pizza bardzo dobre. Obsługa miła, nam udało się nie czekać w kolejce, choć potem zrobiła się dość długa. Polecamy

Dziękujemy, kasia327
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Obsługa przemiła- odbiega od typowych restauracji gdzie na każdy kroku próbuj nas oszukać. Pani Silva oraz Imahman są rewelacyjni czyje się jak w prawdziwych Włoszech. Przepyszne jedzenie !!!
Jeśli szukacie restauracji w której poczujecie się dopieszczeni i zjecie przepyszne włoskie jedzenie to tylko tu!!!!

Dziękujemy, Kamilakostecka

Tonnarello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tonnarello? Podziel się wrażeniami!