al42 S.Angelo - by Pasta Chef - Street Food Gourmet
Nr 19 wśród 84 Szybkie posiłki (Rzym)
Okolica: Getto
Okolica: Getto

Śliczny mały lokal blisko głównych atrakcji . Trafiliśmy tu dzięki tej stronie i było warto. Pyszne makarony miła obsługa . Polecam

Dziękujemy, iza_piotrek

Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko pyszne i świeże. Polecam jak najbardziej !!! Trafiliśmy tu dzięki opiniom i nie zawiedliśmy się.

Dziękujemy, gooru111
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

wszystko było bardzo dobre i świeże. bardzo miła obsługa. wszystko robione na miejscu, makarony, desery, lody, czekolada. bardzo miła atmosfera i obsługa, do tego dobra muzyka. polecamy!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kamilfigat
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj dzięki Wam I jak zwykle się nie zawiedliśmy
Jedzenie pyszne obsługa przemiła

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MartaO628
Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie najgorsze, chociaż na kolana nie powala. Ceny adekwatne.
Świeże (makarony), choć lazania była w środku zimna, więc (nieumiejętnie) odgrzewana. Ravioli było z tego wszystkiego najlepsze.
Duży plus za sympatyczną obsługę, co jest rzadkością w stolicy.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, karolinakornek

al42 S.Angelo - by Pasta Chef - Street Food Gourmet — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w al42 S.Angelo - by Pasta Chef - Street Food Gourmet? Podziel się wrażeniami!