“Pyszne bruschetty :)”

Chicco di Grano
Zarezerwuj stolik
pon., 22.07
20:00
Nr 10 875 wśród 14 714 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Monti
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Bruschetty najlepsze jakie jadłam w Rzymie a była to moja szósta wizyta w tym mieście. Pizza do przyjęcia chociaż bez szału. Byliśmy tam 2 razy i za każdym razem zostaliśmy szybko i sprawnie obsłużeni.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, D0r0ta73

Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, mega smaczne składniki, fajny klimatyczny zaułek, można siedzieć na ogródkach, szczególnie dobre lasagne!

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, gosia_serafin
Zrecenzowano 5 marca 2017

Zaletą tej restauracji jest ogródek, który wychodzi na ulicę. Obok jest placyk Madonna dei Monti. W lecie dużo się tu dzieje. Można więc zjeść tu dobrą pizzę w przystępnej cenie, a następnie usiąść na fontannie znajdującej się nieopodal i rozkoszować się atmosferą miasta

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Damian M
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Może być w kierunku do bardzo dobre. Jedzenie smaczne choć nie żeby powalało. Dobra i miła obsługa. Lokal czysty - wewnątrz miły chłodek. Ceny rozsądne: dla 4 osób poniżej 100€.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, romanm507
Zrecenzowano 26 kwietnia 2016

Bardzo włoska atmosfera. Wokół restauracji grajkowie (super klimat).
Przepyszna pizza na doskonałym cieście.

Minus za obojętność kelnerów i długi czas oczekiwania. Włosi siedzący obok nas kilka razy się upominali o złożenie zamówienia aż w końcu zdenerwowani wyszli.

Z polecenia bloga krytykakulinarna.pl - dziękuję!

Termin wizyty: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, karduszczak

Chicco di Grano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chicco di Grano? Podziel się wrażeniami!