“Superr pizza za bardzo dobra cenę”
Alle Carrette — recenzja

Alle Carrette
Nr 2 056 wśród 14 928 Restauracje (Rzym)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Monti

Trafiliśmy do pizzerii z polecenia i pizza super Na cienkim spodzie prawdziwa włoska pizza Ceny za pizzę max 8 euro, pyszne tiramisu. Warto wrócić do niej ponownie

Dziękujemy, Wioleta N

Zrecenzowano 12 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej pizzeri przez przypadek w niedzielny wieczor. Przechodząc dzień wcześniej zauważyliśmy dość spore obłożenie miejsc ale trafiliśmy dopiero tam z Tripa szukajac bezskutecznie miejsc otwartych w niedziele. I to byl strzal w 10! Ze wzgledu na dość spore zainteresowanie zostal nam zaproponowany stolik na ogródku letnim ;-) jednak dbano tam o to aby Klienci nie marzli ( lampy grzewcze) a takze byl tam przydzielony oddzielny kelner, wiec nie czuliśmy sie zbytnio pokrzywdzeni. Przy zamówieniu jak sie okazło można było zamówić pizze która w menu sie nie znajdowala np. Diavole lib margarite z prosciutto i rukola. Cena max to 8,5. € . Smak prawdziwej włoskiej pizzy. Mniam ! Polecamy
Na pewno tam wróce!

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, madziorrr
Zrecenzowano 7 listopada 2016

Pyszna pizza i makarony.Jadłem w kilku miejscach w Rzymie,ale tam najlepsze.
Nie trzeba długo czekać.Fajne usytuowanie i blisko Koloseum.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, vektig
Zrecenzowano 2 sierpnia 2014

Byliśmy w Rzymie kilka dni. Do Alle Carrette trafiliśmy przez przypadek. Okazał się to strzał w 10tkę. Najlepsza pizza jaką jadłem w Rzymie. Lepsza od innych restauracji, które były na topie tripadvisor. Dodam tylko, że na 5 dni w Rzymie byliśmy w Alle Carette 4x. Polecam pizzę i dzbanuszek wina. Tylko radzę przyjść wcześniej, bo wieczorem się kolejki gości ustawiają i trzeba czekać na stolik.

Termin wizyty: grudzień 2013
    • Atmosfera
Dziękujemy, wojtekb4525
Zrecenzowano 30 maja 2014

Rewelacyjna pizza. Dosłownie każda. Bardzo dobre wino. Świetna kawa. Desery również doskonałe. Niestety przystawki rączej kupowane od dostawców zewnętrznych i tylko odgrzewane na miejscu. Lasagne bardzo przeciętne. Obsługa dość opryskliwa i niecierpliwi ale ze swoim urokiem. Niektórzy nawet mówią po angielsku.
Lokalizacja bardzo dobra ale pierwsze wrażenie przy wchodzenia do małej, ciemnej uliczki niezbyt zachęca do wejścia. Ale naprawdę warto.

Termin wizyty: maj 2014
1  Dziękujemy, 461nikitas

Byłeś(-aś) w Alle Carrette? Podziel się wrażeniami!