Rzym

“Pyszne jedzenie i super energia”
Mimi e coco — recenzja

Mimi e coco
Nr 28 wśród 14 943 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Parione

Przeurocza mała knajpka z autentycznym włoskim jedzeniem, niektóre potrawy np. pizza z nowatorską nutką. Wszystko pyszne! Domowy klimat, świetna muzyka. Obsługa przygotwała na życzenie córki spaghetti bolognese mimo że tego dania nie ma w karcie - duży plus za to! Na koniec zostaliśmy poczęstowani domowymi cantuccini - lepszych nie jadłam! Pozdrawiam Robertę i Chiarę, dzięki którym atmosfera jest niezapomniana.

Dziękujemy, 195agata_

Jedzenie bardzo smaczne, godne polecenia każdemu, samo miejsce bardzo przytulne i klimatyczne. Serdecznie pozdrawiamy Panie kelnerki, Panią Jolę z Polski oraz Angelicę

Dziękujemy, 605aleksanderz
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super przytulna restauracja z ciekawym wystrojem. Jedzenie przepyszne. Cudowna obsługa przemiła Chiara i Fabio można poczuć się jak w domu. Jesteśmy w Rzymie jeszcze dwa dni ale na pewno wrócimy ! Great food nad service :)

Dziękujemy, lptaszyn
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa - Flavia i Fabio, jedzonko przepyszne i porcje nie dla księżniczek, naprawdę polecam

Dziękujemy, Furiata86
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super smaczne jedzenie za które odpowiadał Gabriele, przemiła obsługa - w szczególności Valentina. Restauracja malutka dlatego jest ryzyko, że trzeba będzie chwile odczekać w kolejce. My czekaliśmy ok. 30min - w trakcie oczekiwania kelnerzy przynosili nam np. Focaccię - polecamy i polewali winko w oczekiwaniu na stolik. Polecamy!

Dziękujemy, tomeko632

Mimi e coco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mimi e coco? Podziel się wrażeniami!