“Wspaniałe jedzenie i obsługa ”
Mimi e coco — recenzja

Mimi e coco
Nr 28 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Parione

Jedzenie bardzo smaczne, godne polecenia każdemu, samo miejsce bardzo przytulne i klimatyczne. Serdecznie pozdrawiamy Panie kelnerki, Panią Jolę z Polski oraz Angelicę

Dziękujemy, 605aleksanderz

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super przytulna restauracja z ciekawym wystrojem. Jedzenie przepyszne. Cudowna obsługa przemiła Chiara i Fabio można poczuć się jak w domu. Jesteśmy w Rzymie jeszcze dwa dni ale na pewno wrócimy ! Great food nad service :)

Dziękujemy, lptaszyn
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa - Flavia i Fabio, jedzonko przepyszne i porcje nie dla księżniczek, naprawdę polecam

Dziękujemy, Furiata86
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super smaczne jedzenie za które odpowiadał Gabriele, przemiła obsługa - w szczególności Valentina. Restauracja malutka dlatego jest ryzyko, że trzeba będzie chwile odczekać w kolejce. My czekaliśmy ok. 30min - w trakcie oczekiwania kelnerzy przynosili nam np. Focaccię - polecamy i polewali winko w oczekiwaniu na stolik. Polecamy!

Dziękujemy, tomeko632
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, pyszne jedzenie i drinki w przystępnej cenie. Profesjona i miła obsługa - pozdrowienia dla Mary Lù i Manisha - kelnerki 'tajfuna' i fajnego barmana :) Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ursyliusz

Mimi e coco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mimi e coco? Podziel się wrażeniami!