“Świetne tirami”

Two Sizes -Tiramisù in Rome-
Nr 1 wśród 1 015 Desery (Rzym)
Okolica: Parione
Okolica: Parione
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie nie lubię tiramisu, ale tutaj nawet mi smakowało. Za 3.5 można spokojnie się zaspokoić, polecam smak pistacja i karmel. Rurka cannoli aż tak bardzo mnie nie urzekła. W środku miła atmosfera, leci dobra muzyka pop a barmanki znają języki. Polecam zdecydowanie

Dziękujemy, Abanowy

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, delikatne i niedrogie tiramisu. Polecam szczególne pistacjowe. Lokal specjalizuje się w tiramisu, ale mają też bardzo dobre cannoli i kawę. Gorąco polecam!

Dziękujemy, carolinemU977QV
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre tiramisu w różnych smakach. Bogaty wybór i cena przystępna. W trakcie tygodnia odwiedziłem lokal 3 razy. Jedynie kawa zamówiona przy jednej wizycie nie powalała. Tiramisu za to pyszne.

Dziękujemy, janfG5654BD
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jak w tytule! najlepsze tiramisu jakie w życiu jadłam! obłędnie delikatne, pistacjowe i nie za słodkie! po prostu genialne!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Joannajwo
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne tiramisu pistacjowe. Gdyby mój pobyt był dłuższy, na pewno wróciłabym spróbować kolejnych smaków :) kolejne miejsce w Rzymie „złap i idź dalej”, ale naprawdę warto!

Dziękujemy, milenadD2664QP

Two Sizes -Tiramisù in Rome- — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Two Sizes -Tiramisù in Rome-? Podziel się wrażeniami!