“Perfekcja ”

Trattoria Pizzeria Luzzi
Nr 2 512 wśród 14 938 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Monti
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Perfekcyjna cena, perfekcyjna obsługa, perfekcyjne cent, perfekcyjne wino. Wróciłam ponownie i było cudownie!

Dziękujemy, juliabF8656RC
  • Więcej języków

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerzy wymyślają własne ceny potraw i oszukują klientów! Nie polecam, zostało nam doliczone kilkanaście euro, sztucznie do rachunku! Przestrzegam przed tym miejscem!!!!!!

3  Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko było wporządku, zamówiliśmy pizzę, makaron i wino.... dopóki nie przeszliśmy do deseru. W karcie z deserów było tylko tiramisu i inne ciasta, zapytaliśmy czy może są jakieś lody lub owoce. Pani odpowiedziała że może nam podać melona i gałkę sorbetu cytrynowego, więc chętnie to zamówiliśmy. Kiedy przyszło do płacenia, policzono nam aż 16 euro za 1 gałkę lodów i plasterek melona czyli 70 zł (rachunek za 2 makarony, 2 wina i pizze wyniósł 20 euro więc widocznie postanowiono na nas zarobić na deserze!!!!!! W tej restauracji nie podaje sie paragonu tylko wypisaną recznie karteczkę z wymyślonymi cenami ! Nie polecamy i nigdy tam nie wrócimy !

3  Dziękujemy, Laura W
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji razem z żoną poczulismy się jak na obiedzie w domu z rodziną! Pyszne jedzenie, obsługa jak rodzina i niesamowite znajomości nawiązane w tym miejscu. Polecamy lazzanię i kurczaka po rzymsku sos pakprykowy jest obłędny!

Dziękujemy, answe91
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słabo! Szczerze nie polecam. Czekaliśmy na zamówienie 40 min, a kelner jeszcze zapomniał co zamawialiśmy. Jedna pizza była tak spalona po bokach, że nie dało się jej całej zjeść. Wszystko średnio smaczne, widać nie zależy im na dobrej obsłudze. W Rzymie jest masa świetnych miejsc gdzie można zjeść pyszną pizze, ale to z pewnością do nich nie należy. Nie polecam!!!

Dziękujemy, natalian820

Trattoria Pizzeria Luzzi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Pizzeria Luzzi? Podziel się wrażeniami!