“Najlepsze lody”
Gelateria del Teatro — recenzja

Gelateria del Teatro
Nr 32 wśród 865 Desery (Rzym)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Na wynos
Okolica: Navona/ Pantheon/ Campo de’ Fiori
Zrecenzowano 8 marca 2018

Najlepsze lody jakie jedliśmy w Rzymie. Duży wybór smaków. Lody dyniowe oraz cytrynowo-rozmarynowe bezkonkurencyjne. Do tego przemiła obsługa. Punkt obowiązkowy do odwiedzenia podczas pobytu w Rzymie :)

Dziękujemy, sylwia j

Zrecenzowano 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody, duży wybór smaków. Lody mango i jogurtowe wylizane do ostatniej kropli. Włoska klasyka:-)

Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano 12 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody, widać przez szybę jak kucharze sami siekają np . Pistacje do lodów. Czuć , że lody są naprawde home made. Dla ułatwienia przyjęto system pobierania numerków jak na poczcie co naprawde ułatwia obsługe. Pyszności polecam!

Dziękujemy, madziorrr
Zrecenzowano 19 października 2016

Wspaniałe lody, jedne z najlepszych jakie jadłam w Rzymie. Niezwykłe wrażenie, kiedy przez szybę okna można zobaczyć jak są robione. Orzechy, pistacje, różne owoce - żadnych syntetycznych proszków. Polecam.

Dziękujemy, Magda N
Zrecenzowano 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłam tak dobrych lodów. Cena dobra, a smak lodów wyśmienity. Gorąco polecam odwiedzenie tego miejsca i zjedzenia miminum dwóch gałek.

Dziękujemy, Małgorzata K

Byłeś(-aś) w Gelateria del Teatro? Podziel się wrażeniami!