“Świetne miejsce”

Al Boschetto restaurant
Nr 609 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Monti
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna restauracja, szczególnie polecamy ogródek, gdzie można odpocząć od zgiełku. Bardzo dobre jedzenie, pizze, makarony, domowe wino, przepyszne tiramisu. Wszystko w przystępnych cenach. Obsługa bardzo miła biegle operująca językiem angielskim, szczególnie zachwyceni jesteśmy panią Dory, która jest niesamowicie sympatyczną i otwartą osobą, dzięki której czuliśmy się tam niemal jak u siebie. Ponadto, mogliśmy porozmawiać z nią po polsku oraz otrzymaliśmy od niej sporo rad odnośnie zwiedzania i poruszania się po Rzymie.

A cozy restaurant, we especially recommend the garden, where you can relax from the hustle and bustle. Very good food, pizzas, pasta, homemade wine, delicious tiramisu. Everything at affordable proces. The service is very nice, fluent in English, we are particularly delighted with Mrs. Dory, who is an extremely nice and open person, thanks to whom we felt almost like home. In addition, we could talk to her in Polish and we received a lot of advice from her regarding sightseeing and getting around Rome.

Dziękujemy, dzioboslaw

Zrecenzowano 11 lipca 2019

Duża sala dla gości w środku oraz ospory ogródek. Jedzenie pyszne, zarówno mięsa, owoce morza jak i makarony. Smaczne desery, szczególnie tiramisu. Atmosfera bardzo dobra, świetna obsługa, szczegolnie p. Dorota kelnerka. Na pewno tu wrócimy przy kolejnym pobycie w Rzymie.

Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 14 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

świetna pizza, klimat i polska obsługa ! wino domowe bardzo dobre, a poza podstawowa pizza duzo innych dan w przystepnych cenach. Polecam gorąco !:)

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, 241bartekk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: de santis m, Proprietario, Al Boschetto restaurantOdpowiedź udzielona 19 stycznia 2017

Sono molto lieto che lei abbia scoperto il nostro ristorante e spero di rivederla presto.

Zrecenzowano 7 stycznia 2017

Bardzo fajna restauracja z miłym klimatem. Na szczęście nie jest to lokal z kategorii "dla turystów" (którzy raz zjedzą i więcej nie wrócą), co od razu czuć po kuchni i serwowanych daniach, a także widać po ilości Włochów, którzy wieczorami tłumnie do niego przychodzą. Jedzenie przepyszne (polecam pizze Diavola, świetne spaghetti Carbonara i Amatriciana, antipasti, dobre czerwone wino domowe oraz genialną wołowinę z prawdziwkami), obsługa przemiła i niezwykle kontaktowa, sprawnie władająca językiem angielskim.
Myślę, że najlepszą, z mojej strony, rekomendacją tego lokalu będzie fakt, że w czasie dwóch dni, odwiedziliśmy go cztery razy. :-)
Serdecznie pozdrawiam cały zespół restauracji Al Boschetto, a w szczególności sympatycznego kelnera z poczuciem humoru, który nas obsługiwał, a także przemiłą kelnerkę, która, jak się na koniec okazało, pochodzi z Polski. :-)

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Andrzej H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: de santis m, Proprietario, Al Boschetto restaurantOdpowiedź udzielona 23 stycznia 2017

Zrecenzowano 21 listopada 2016

Byliśmy tam na obiedzie - zjedliśmy wyśmienitą bruschettę, trzy rodzaje makaronów (wszystkie smaczne), wypiliśmy wina. Miła atmosfera, dobra i pomocna obsługa, rozsądne ceny. Polecam

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, DanielS367
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: de santis m, Proprietario, Al Boschetto restaurantOdpowiedź udzielona 3 stycznia 2017

Al Boschetto restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Al Boschetto restaurant? Podziel się wrażeniami!