“Lody super”
Giolitti — recenzja

Giolitti
Zamów online
Nr 47 wśród 84 Szybkie posiłki (Rzym)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Na wynos
Okolica: Colonna

Lody super za dobra cenę Na zdjęciu porcja medium Dla mnie a uwielbiam lody była za duża ;) Trzeba spróbować

Dziękujemy, Wioleta N

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych lodziarni. Wysoka jakość produktu, spore porcje, dobra cena. Polecam wszystkim smakoszom prawdziwych rzemieślniczych lodów.

Dziękujemy, radoslawl430
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019

Polecam gruszkowe (pera), cynamonowe (kanela), pistacjowe (pistacchio) oraz mango. Koniecznie ze świetną bitą śmietaną. Nie wszystkie smaki tak samo doskonałe. Duża porcja (5€) to 4 smaki i rzeczywiście jest dość spora. Obsługa raczej nie jest czarująca, ale to akurat standard we Włoszech. Drugi lokal w EUR-rze, po wyjściu ze stacji metra EUR Palasport trzeba obejść jeziorko, lodziarnia znajduje się w pawilonie w parku.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jack_w_krk
Zrecenzowano 5 lutego 2019

Lody pierwsza klasa, smaki wyśmienite, lokalizacja pełna uroku - jak to w Rzymie, ale...no właśnie, mały niesmak pozostał. Otóż spacerując o późnych godzinach uliczkami Rzymu udaliśmy się do tej lodziarni, ponieważ podczas pierwszego pobytu w Rzymie, nie udało mi się tutaj zjeść. Postanowiłam więc wreszcie skosztować owych cudownych lodów , dla których przychodzą tutaj gwiazdy. Muszę przyznać, że co do smaku się zgadzam, to jedna z najlepszych lodziarni w Rzymie, ale nie traktuje klienta z szacunkiem. Proszę sobie wyobrazić - godzina 22, puste miejsca przy stolikach na zewnątrz lodziarni i w środku ( zajęty był tylko jeden stolik) i co? Kelner oświadczył, że to są miejsca tylko dla klientów zamawiających coś z karty i poprosił nas o opuszczenie stolika. Nic nie dała grzeczna wymiana zdań i argument, że nikogo tutaj nie ma a my też jesteśmy klientami lodziarni Giolitti. Rozumiem, że gdybym była Sharon Stone albo inną gwiazdą, kelner pozwoliłby mi i moim rodzicom dojeść lody? Ocena wystawiona przeze mnie jest oceną tylko i wyłącznie lodów, samej restauracji za potraktowanie klienta wystawiłabym niższą ocenę.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, PatrycjaOlszewska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lody dobre, mieliśmy szczęście ze nie było dużej kolejki. Jednak jedliśmy lepsze podczas naszego pobytu. Brak miejsca do siedzenia dla osób kupujących lody w wafelkach. Duży wybór smaków.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 650bartoszp

Byłeś(-aś) w Giolitti? Podziel się wrażeniami!