“Warto odwiedzic”

Sfiziarte - The Art of Food
Nr 24 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie i syte porcje.
Miło sie zaskoczylismy biorąc miszenke szefa, poniewaz to wtedy szef kuchni wybiera wam co zjecie wkladajac po trochu kilku dan na talerz. Bardzo fajna opcja dla tych ktorzy lubia poprobowac kilku potraw

Dziękujemy, marekl591

Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jednym słowem pysznie! Ogromny wybór potraw, a ceny bardzo przystępne. Kucharz jest przemiły, zadba o to żeby każdy wyszedł zadowolony. Polecam!

Dziękujemy, natalian820
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, przemiła obsluga, prześliczne wnętrze. Ceny jak najbardziej w porządku.
Właściciele to cudowni ludzie, którzy gotują z pasją. Koniecznie zajrzę następnym razem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 151karolinas
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny lunch po wyczerpującym (nas, nie zbiory) zwiedzaniu Muzeów Watykańskich. Zdecydowaliśmy się na Mix Fantasia, które wybrał dla nas szef kuchni. Było smacznie, świeżo i niedrogo (9 EUR/os). Na koniec zamowiliśmy expresso, do którego dostaliśmy w prezencie faworki. Obsługa bardzo miła i pomocna! Zdecydowanie polecamy!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, nataliadF8036PU
Zrecenzowano 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne małe bistro. Szef kuchni widząc mnie studjującego menu sam zaproponował, że zrobi pastę, swoją specjalność. Nie zawiodłem się. Bardzo dobre jedzenie i super atmosfera. Polecam, poczujecie klimat jak z włoskiego filmu.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Bogu79

Sfiziarte - The Art of Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sfiziarte - The Art of Food? Podziel się wrażeniami!