“Arte”

Sfiziarte - The Art of Food
Nr 21 wśród 14 714 Restauracje (Rzym)
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jednym słowem pysznie! Ogromny wybór potraw, a ceny bardzo przystępne. Kucharz jest przemiły, zadba o to żeby każdy wyszedł zadowolony. Polecam!

Dziękujemy, natalian820

Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, przemiła obsluga, prześliczne wnętrze. Ceny jak najbardziej w porządku.
Właściciele to cudowni ludzie, którzy gotują z pasją. Koniecznie zajrzę następnym razem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 151karolinas
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny lunch po wyczerpującym (nas, nie zbiory) zwiedzaniu Muzeów Watykańskich. Zdecydowaliśmy się na Mix Fantasia, które wybrał dla nas szef kuchni. Było smacznie, świeżo i niedrogo (9 EUR/os). Na koniec zamowiliśmy expresso, do którego dostaliśmy w prezencie faworki. Obsługa bardzo miła i pomocna! Zdecydowanie polecamy!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, nataliadF8036PU
Zrecenzowano 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne małe bistro. Szef kuchni widząc mnie studjującego menu sam zaproponował, że zrobi pastę, swoją specjalność. Nie zawiodłem się. Bardzo dobre jedzenie i super atmosfera. Polecam, poczujecie klimat jak z włoskiego filmu.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Bogu79
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy tam w pierwszy dzień naszego pobytu na szybki obiad. Jedzenie tak nam posmakowało, że postanowiliśmy przyjść tam jeszcze kilka razy. W dodatku obsługiwała nas przemiła Pani. Gorąco polecamy :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, _ukaszm736

Sfiziarte - The Art of Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sfiziarte - The Art of Food? Podziel się wrażeniami!