“Smacznie, szybko, tanio”
Ristorante Carlo Menta — recenzja

Ristorante Carlo Menta
Nr 4 479 wśród 13 939 Restauracje (Rzym)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja zazwyczaj jest pełna, ale przychodzą tutaj też Włosi, co dobrze świadczy o kuchni. Jedzenie smaczne, tanie, można się najeść do syta i zapłacić około 20-30 euro za 2 osoby (w zależności czy z alkoholem, z deserem itp). Mają najlepsze tiramisu jakie jadłam

Dziękujemy, juliaf721
  • Więcej języków

Zrecenzowano 9 lipca 2018

To nie jest restauracja do delektowania się jedzeniem. Zwykle panuje to duży tłok, owszem zwykle również jest miejsce, bo upchają was raczej bez kłopotów, ale odległość do najbliższego sąsiada jest mniejsza niż długość ramienia. Jedzenie nawet dobre, ale to nie jest restauracja na spokojny, dłuższy odpoczynek.

Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano 27 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, wloski klimat. Byliśmy tam kolejny raz i na pewno jeszcze tam wrocimy. To punkt obowiazkowy w tej dzielnicy

Dziękujemy, A. C
Zrecenzowano 23 marca 2018

Najlepszy stosunek jakości do ceny w Rzymie. Spora restauracja, z dużym, ogrzewanym, ogródkiem. Jadłem tam dwukrotnie, koło 8 dań. 7 godnych polecenia. Wszystkie pizze i makarony, szczególnie z owocami morza. Niezłe desery. Wino w dobrej cenie.

Dziękujemy, janrC1425MD
Zrecenzowano 15 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było bardzo dobre. Ceny wydaje mi się, że najtańsze na Zatybrzu. Jeśli ktoś ma ograniczony budżet to naprawdę warto.

Dziękujemy, Dawid W

Ristorante Carlo Menta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante Carlo Menta? Podziel się wrażeniami!