“Tanio i pysznie.”
Ristorante Carlo Menta — recenzja

Ristorante Carlo Menta
Nr 4 459 wśród 13 968 Restauracje (Rzym)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 21 lutego 2018

Tanio i pysznie.Można się najeść.Fakt mało miejsca,ciasno ale zawsze duzo gosci i miła obsługa.Typowe włoskie jedzenie.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Darianna25
  • Więcej języków

Zrecenzowano 19 lutego 2018

Kierowaliśmy się kryterium ilości gości w restauracji, braku naganiacza oraz wcześniejszymi opiniami, że Zatybrze jest tanie i miłe...Niestety Carlo Menta zawiodło te oczekiwania. Kusi menu turystycznym i ceną jednak jedzenie bardzo bardzo średnie(pomimo tego, że nie wybraliśmy opcji turystycznej). Bardzo małe porcje i niezainteresowana klientem obsługa ( 3 razy prosiłam o rachunek).
Restauracja bazuje chyba tylko na przypadkowych turystach, którzy nie wrócą już do lokalu. Raczej mało włosko, mało gościnnie jak na włochy...

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, izskabdp
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Kierowaliśmy się kryterium kolejki przed wejściem oraz wcześniejszymi zapewnieniami, że Zatybrze jest tanie i miłe...no cóż jedzenie takie sobie; kotlet w wersji Milano lub Mediolan w sumie niezepsuty ale co z tego, że tani skoro to porcja dla dziecka i trzeba było jeszcze zamowić lasagne... i w takiej restauracji podają do picia kola-fanta-sprajt?? Żadnej lemoniady lub lokalnego napoju?
Podsumowując, nie było tragedii ale daleeeko od oczekiwań. Ostatecznie chyba najdroższy rachunek w ciągy tycj czterech dni w Rzymie. Można spokojnie pominąć w kulinarnych wędrowkach po stolicy Włoch.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, JerzyProsak
Zrecenzowano 23 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja, w której można zjeść bardzo smaczne, typowo włoskie jedzenie. Bardzo miła obsługa. Ceny na każdą kieszeń. I choć czasami trzeba chwilę poczekać na wolne miejsce to warto. A kolejka mówi sama za siebie - smacznie i tanio.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Andrzej Ł
Zrecenzowano 12 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu 3 razy Za każdym razem z tego samego powodu-brak gotówki pod koniec urlopu -.Obsluga miła Zawsze mnie złości w tym.lokalu za mały stolik i to że moje łokcie czasami dotykają sąsiedniego krzesełka. A jedzenie tanie,jak na Rzym to bardzo.tanie.Tanie i oczywiście byle.jakie. Ale cóż,skoro wydaliśmy prawie wszystko euro to tuż przed wylotem do domu jemy byle co .

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, slimaczek

Ristorante Carlo Menta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante Carlo Menta? Podziel się wrażeniami!