“najlepsza lodziarnia w Rzymie”

Palazzo del Freddo Giovanni Fassi
Nr 70 wśród 819 Desery (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Na wynos
Okolica: Esquilino
Zrecenzowano 5 listopada 2017

świetne lody i dobra kawa, ceny niższe niż w większości lodziarni w Rzymie, pomimo, że jest to najstarsza lodziarnia w wiecznym mieście

Dziękujemy, Arek G

Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne lody, bardzo duży wybór smaków. Duże porcje za niewielką cenę. Najtańsze i najlepsze lody jakie jedliśmy we Włoszech. Niezależnie od ceny zawsze są 3 smaki. Różnią się wielkością. Porcja za 2€ jest naprawdę duża i nigdzie indziej za tyle nie dostaliśmy tak dużo. Do tego jest to miejsce z bardzo dużą tradycją.

Dziękujemy, Te Ż
Zrecenzowano 18 marca 2017

polecam bardzo jezeli ktos lubi pyszne lody I kawe.. chyba ze 20 roznych smakow lodow serwowanych jak kto chce w kubach dwa rodzaje wielkosci 3-5 euro za kubek do malego wkladaja dwie galy do duzego kubka 3 galy wybranych lodow .. moga byc w rozkach po 2 -3 galy a nawet w kanapkach .. niesamowite miejsce .. smak lodow jest taki jak zmowisz .. polecam czekoladowo mietowe pyszne
prosze pamietac ze najpierw wybieramy lody I placimy w kasie a pozniej je odbieramy

Dziękujemy, Jadwiga W
Zrecenzowano 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

To jest najlepsza lodziarnia w Rzymie. Lody "palce lizać" obsługa super, bardzo często gigantyczne kolejki ale warto. Nie ma sensu wizyta w Rzymie, bez wizyty w najstarszej lodziarni w Rzymie!

Dziękujemy, kjsikoraa
Zrecenzowano 23 lutego 2017

Ogromna porcja - 3 smaki + bita śmietana za 1,60 euro. Na wspomnienie leci ślinka. To była nasza codzienna kolacja.

Dziękujemy, 102Agnieszka

Palazzo del Freddo Giovanni Fassi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Palazzo del Freddo Giovanni Fassi? Podziel się wrażeniami!