“Ciekawe smaki”
Bread-in — recenzja

Bread-in
Nr 11 wśród 14 407 Restauracje (Rzym)
Okolica: Ponte
Okolica: Ponte
Zrecenzowano 12 października 2018

Nietuzinkowe połączenia smaków, sympatyczna obsługa, ale przede wszystkim prawdziwa rozkosz dla podniebienia :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, nalicja

Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z najsmaczniejszych restauracji tego typu jakie znam. Miejsce wyśmienite w centrum blisko wielkich monumentow a do tego mila obsługa i ceny na każdą kieszeń. Wystarczy być glodnym i w pobliżu lokalu a wszystko potoczy się spontanicznie. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 675mariuszz
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Swieze chrupiace oieczywo ceny idealne o zimne piwo co wazne. Czysto schlidnie i z humorem polecam wszstkim co szukaja czegos na szybko

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, maksiumarceli
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zarówno jedzenie jak i obsługa na 6! Pyszne i świeże składniki bardzo duży wybór i przemiła obsługa. Mężowi tak smakowała ze wziął kolejne na śniadanie i nawet na zimno następnego dnia było pyszne. Polecam gorąco!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 131paulinak
Zrecenzowano 22 maja 2018

jadłem kanapkę z porchettą chleb bardzo dobry ale kanapka średnia i ma się wrażenie że z czystością nie jest tam najlepiej

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jan W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Emanuele M, Responsabile relazioni pubbliche, Bread-inOdpowiedź udzielona 28 maja 2018

Cześć, przykro nam, że twoje wrażenia z BreadIN nie były optymalne. Co możemy poprawić? Gdzie znalazłeś małe sprzątanie?

Bread-in — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bread-in? Podziel się wrażeniami!