“pyszne jedzenie”
La Prezzemolina — recenzja

La Prezzemolina
Nr 143 wśród 14 939 Restauracje (Rzym)
Okolica: Monti
Okolica: Monti
Zrecenzowano 6 września 2019

pizza wyśmienita, miła obsługa, blisko koloseum! :)
nie znalazłam minusów, pizze można też wziąć na kawałki

Dziękujemy, AleksandraZ827
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DianaRT88, Public Relations Manager, La PrezzemolinaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you very much for the nice words, Aleksandra! Hugs!

Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza abssolutnie najwyższych lotów. Pizze na grubszym cieście wystawiona jest za ladą i można zamówić ją w mniejszych kawałkach. Osobiście polecam wersję z salami ale jest też bardzo smaczna dla wegetarjan z warzywami. To co jednak polecam to zamówić pizze na cienkim cieście pieczoną w całości ala carte. Można doświadczyć kulinarnego nieba za bardzo przyzwoite pieniądze. Miejsce ku memu wielkiemu rozczarowaniu nie serwuje już Tiramisu. Ubolewam jeśli deser był tak pyszny jak pizza ....

Dziękujemy, joannap464
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DianaRT88, Responsabile relazioni pubbliche, La PrezzemolinaOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Bellissima recensione, grazie! Il tiramisù purtroppo è mancato per una settimana, siamo stati davvero impegnati con il lavoro.. Magari alla prossima occasione

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza, bardzo miła obsługa! Bardzo blisko koloseum, dobre ceny. Warto podejsc cos przegryźć. Polecam!

Dziękujemy, bashitta
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Za niewielkie pieniądze można tu zjeść bardzo dobrą pizze. Bardzo miła obsługa, nie trzeba czekać na posiłek dłużej niż 5 min. Wszystko na plus.

1  Dziękujemy, natalian820
Zrecenzowano 24 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza oraz domowe tiramisu. Obsługa bardzo dobrze mówi po angielsku także nie ma problemu w komunikacji. Polecam, wyszliśmy zadowoleni nie zostawiajac fortuny

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, rafa_m174
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DianaRT88, Public Relations Manager, La PrezzemolinaOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2019

Thank you very much!! :)

La Prezzemolina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Prezzemolina? Podziel się wrażeniami!