“Świetne ciasto!”

400gradi Di Ciro & Salvio Rapuano
Nr 13 wśród 3 660 Restauracje (Neapol)

Trafiłam tam trochę przypadkiem. Pizzeria była po drodze z zamku Sant'Elmo. Pół godziny po otwarciu udało mi się złapać ostatni wolny stolik na ciasnym ogródku.
Pizza podana bardzo szybko. Przyzwyczajona do pizzy z sosem pomidorowym lekko się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam, że zamówiłam biancę, ale po pierwszym kawałku przestało mi to przeszkadzać. Dużo, bardzo dużo sera, karczochy i szynka. Jednak uwaga należy się ciastu, nie pamiętam, żeby mi jakieś tak smakowało. Rewelacja, aż żal było zostawiać niezjedzone brzegi ostatnich kawałków.
W międzyczasie ustawiała się kolejka do stolików.
Jeśli wrócę do Neapolu, to będzie pierwsza pizzeria, do ktorej pójdę!
P.S. płatność możliwa była tylko gotówką

Dziękujemy, aleksandra13k

Dobra pizza za niewielkie pieniądze. Duże porcje. Bez problemu można tworzyć własne kompozycje dań. Polecam

Dziękujemy, Zjaranka
Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza byla jadalna ale skad tak wysokie opinie to nie wiem. Karczochy kwasne ze sloika, pieczarki z wiaderka. Ciasto poprawne ale skladniki najtansze. Wedliny obeschniete i twarde. Lokal odstrasza, obluga slaba. Ogrodek strasznie ciasny. Wyglada na zdj ladnie ale na zywo dramat. Nikomu nie polecam, sa lepsze miejsca.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, minerek
Zrecenzowano 20 listopada 2018

Jedzenie smaczne, pizze jakich sie spodziewa w Neapolu. Szkoda ze malo miejsca - za plecami doslownie na wyciagniecie reki jezdza samochody i skutery. Lokal troche ukryty, ale wart wyprobowania.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Dziewczyna793473
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza, ogromnych rozmiarów. Zrobiona ze świeżych składników. Ciasto cieniutkie. Obsługa bardzo miła. Bardzo rozsądne ceny. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, U74WXrenatab

400gradi Di Ciro & Salvio Rapuano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neapol, Province of Naples

Byłeś(-aś) w 400gradi Di Ciro & Salvio Rapuano? Podziel się wrażeniami!