“Najlepsza pizza jaką jadłem! ”
Pizzeria del Popolo — recenzja

Pizzeria del Popolo
Nr 118 wśród 3 655 Restauracje (Neapol)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Pizzeria w której większość klientów stanowią lokalsi, co tworzy świetny klimat. Zamówiłem pizzę z rukolą i dojrzewającą szynką i była to najlepsza pizza jaką w życiu jadłem, a kosztowała 6e. Przekąski też pyszne i tanie, polecam zdecydowanie!

Dziękujemy, JarekNowy

Zrecenzowano 20 marca 2018

Żeby się dostać wieczorem w sobotę trzeba było poczekać 30 minut :) Typowa pizzeria włoska dla rodzin. Pizza smaczna i tania. Liczba Neapolitańczyków w lokalu jest chyba najlepszą recenzją kuchni.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, lawyer_supertramp
Zrecenzowano 23 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza na lekkim cieście, aromatyczna, podana w około 15 min. Bardzo tanio jak na ten region. Obsługa miła dla lokalsów, dla nas trochę mniej( jak zwykle nie chcą rozmawiać po angielsku). Ale za kuchnie duży +.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano 26 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Lokal niepozorny, ale z dużą ilością miejsca. Można tam spotkać przekrój społeczeństwa od kołnierzyki po robotników i organizujących urodziny. Sama pizza smaczna, ale poziom obsługi i czas oczekiwania mało zadowalający (40 minut!!!). Cena od 3 euro.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, angelmajk
Zrecenzowano 16 września 2014 z urządzeń przenośnych

To byla pierwsza i najlepsza pizza jaka jedlismy na poludniu Wloch. Cieniutka, aromatyczna, rozplywajaca sie w ustach. Pizze dostaje sie na wynos, nie ma zadnych stolikow, wiec udalismy sie na konsumpcje na pobliski plac.

Dziękujemy, Jolanna

Pizzeria del Popolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neapol, Province of Naples

Byłeś(-aś) w Pizzeria del Popolo? Podziel się wrażeniami!