Warto odwiedzić

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
weronikaj349
Prawie jak drugie, podziemne miasto

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019
karrr84
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 390)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Przewodnicy mówią bardzo dobrze po angielsku i pozwalają przybliżyć historię tego miejsca. Co ważne pieniądze z biletów idą na renowację tego miejsca i różne ważne inicjatywy.

Dziękujemy, weronikaj349
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Mając kartę ArteCard za wstęp zapłaciłyśmy 5,4euro (cena regularna to 9euro). Kupując bilet do jednych katakumb (San Gennaro lub Gaudioso) mamy wejście do obu (na drugie wejście mamy max rok). Zwiedzanie z przewodnikiem trwa około 1h i w tym czasie możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat podziemnego Neapolu. Katakumby są ogromne, więc widzimy tylko zaledwie ich mały kawałek, ale mimo to wycieczka warta uwagi. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, karrr84
Zrecenzowano: 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wycieczka po katakumbach bardzo nam się podobała. Przewodnik znał świetnie angielski i bardzo ciekawie opowiadał o historii Neapolu. Dojechaliśmy tam autobusem spod muzeum archeologicznego - przejazd pod górę. Polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Yinweijia
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Metafizyczne doznanie,przeniesienie w czasie i przestrzeni,katakumby San Genaro są większe i mają inny charakter niż San Gaudioso.warto połączyć zwiedzanie wykorzystując ten sam bilet.są dłużej otwarte.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, bellaizaa
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019

warto odwiedzic, a szczegolnie uprzednio odwiedzajac San Gaudioso(ten sam bilet)
Te są trochę wieksze, duzo pomieszczeń i ładne oświetlenie no i kawął niezłej historii

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, snd0cff