Neapol

“Pizza”

Antica Pizzeria Prigiobbo
Nr 231 wśród 3 671 Restauracje (Neapol)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam i podpisuje się rękami i nogami, że dobre nie wiem co więcej napisać bo trzeba 100 znaków

Dziękujemy, 18krystianr

Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatem, obsługa miła, goście lokalni, jedzenie bardzo dobre i tanie. Ceratka na stole, bez przepychu. Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano 31 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Prawdziwy włoski lokal z neapolitańskim klimatem. Jedzenie pyszne, ceny bardzo niskie (np spaghetti 3,5 euro),żadnego kantowania przy rachunku. Goście to sami lokalsi, POLECAM!!!!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 13 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizzeria z 1917 roku. Z rodzinnym klimatem. Przepyszna marinara. Butelka wina za 5e. Wieczorem zaczynają pracę ok 18:00.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 2huberti
Zrecenzowano 7 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza pyszna i podana w ekspresowym tempie. Wino bardzo dobrze schłodzone. Wszystko w bardzo rozsądnej cenie. Miejsce zdecydowanie warte polecenia

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Wioleta O

Antica Pizzeria Prigiobbo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neapol, Province of Naples
Neapol, Province of Naples

Byłeś(-aś) w Antica Pizzeria Prigiobbo? Podziel się wrażeniami!