“Warto zobaczyć.”

L'Antica Pizzeria da Michele
Nr 258 wśród 3 660 Restauracje (Neapol)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Pendino

Warto zobaczyć to miejsce choćby po to, aby wyrobić sobie opinie. Z pewnością jest to prawdziwa, neapolitańska pizza, a ja nie jestem jej fanem. Do wyboru są dwie marinara i margarita, Wwśrodku klimat z lat 70. Przed lokalem gigantyczna kolejka, oczekiwanie zdecydowanie ponad godzinę. Co ciekawe rachunek za dwie osoby pizzę i napoje wyniósł 14 €. Według mnie trochę przereklamowane miejsce, ale warto było przeżyć tą przygodę.

Dziękujemy, Adam K
  • Więcej języków

Jest to najlepsza pizza jaką jadłam w życiu. Popularność lokalu jak najbardziej zasłużona. Warto czekać w kolejce aby posmakować tak niesamowitej pizzy

Dziękujemy, Ka_mila_Bar

Byliśmy niedługo po otwarciu, więc nie czekaliśmy zbyt długo. W środku tłok, ekipa filmowa nagrywająca material o pizzerii, co trochę spowalniało pracę. Kiedy już usiedliśmy z innymi ludźmi do stolika, szybka runda: od jednego kelnera zamówienie na pizzę, od drugiego na napoje.
Pizza na stole wylądowała bardzo szybko. Ogromny placek, najpierw szalenie gorący, pierwsze kęsy dobre, jednak szybko stygnie i zimny robi się gumowaty! Dodatkowo da się czuć presję, że pizza powinna być zjedzona bardzo szybko, żeby zwolnić stolik dla oczekujących w kolejce.
Płatność w kasie przy wyjściu gdzie kelner, który przyjmował zamówienie potwierdza je i dodaje, że mile widziany jest napiwek.

Wizyta z serii 'odhaczone, raczej nie wrócę'

Dziękujemy, aleksandra13k
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lepszej pizzy nie jadłam, czas oczekiwania ok. 40 min., ale było warto. Będąc w Neapolu trzeba tu napewno zaglądnąć. Serwowane są tylko 2 rodzaje pizzy: z samym sosem pomidorowym lub z sosem i serem mozarella. Pieczone tylko 3 min.

Dziękujemy, kaczaag
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Powrót po roku i wrażenia te same - gwar, tłok, kolejka, a na koniec smaczna pizza. Lokal inny niż większość - wspólne stoły dla różnych par/osób/grup, ciasno, głośno że własnych myśli nie słychać, ale pizza trzyma poziom. Margheritta z podwójną mozarella dość obfita i przez to trochę ciężka.

Dziękujemy, Dziewczyna793473

L'Antica Pizzeria da Michele — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neapol, Province of Naples

Byłeś(-aś) w L'Antica Pizzeria da Michele? Podziel się wrażeniami!