Neapol

“Rewelacja!!!”

L'Antica Pizzeria da Michele
Nr 260 wśród 3 665 Restauracje (Neapol)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Pendino

Jest to najlepsza pizza jaką jadłam w życiu. Popularność lokalu jak najbardziej zasłużona. Warto czekać w kolejce aby posmakować tak niesamowitej pizzy

Dziękujemy, Ka_mila_Bar
  • Więcej języków

Byliśmy niedługo po otwarciu, więc nie czekaliśmy zbyt długo. W środku tłok, ekipa filmowa nagrywająca material o pizzerii, co trochę spowalniało pracę. Kiedy już usiedliśmy z innymi ludźmi do stolika, szybka runda: od jednego kelnera zamówienie na pizzę, od drugiego na napoje.
Pizza na stole wylądowała bardzo szybko. Ogromny placek, najpierw szalenie gorący, pierwsze kęsy dobre, jednak szybko stygnie i zimny robi się gumowaty! Dodatkowo da się czuć presję, że pizza powinna być zjedzona bardzo szybko, żeby zwolnić stolik dla oczekujących w kolejce.
Płatność w kasie przy wyjściu gdzie kelner, który przyjmował zamówienie potwierdza je i dodaje, że mile widziany jest napiwek.

Wizyta z serii 'odhaczone, raczej nie wrócę'

Dziękujemy, aleksandra13k
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lepszej pizzy nie jadłam, czas oczekiwania ok. 40 min., ale było warto. Będąc w Neapolu trzeba tu napewno zaglądnąć. Serwowane są tylko 2 rodzaje pizzy: z samym sosem pomidorowym lub z sosem i serem mozarella. Pieczone tylko 3 min.

Dziękujemy, kaczaag
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Powrót po roku i wrażenia te same - gwar, tłok, kolejka, a na koniec smaczna pizza. Lokal inny niż większość - wspólne stoły dla różnych par/osób/grup, ciasno, głośno że własnych myśli nie słychać, ale pizza trzyma poziom. Margheritta z podwójną mozarella dość obfita i przez to trochę ciężka.

Dziękujemy, Dziewczyna793473
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Kierując się super ocenami tego miejsca zdecydowaliśmy się poczekać w sporej kolejce by móc skosztować tego wychwalanego cudu. Już samo wejście do wnętrza tego taniego baru - takie moje pierwsze skojarzenie - spowodowało, że głód przestał dawać mi się we znaki. Brudno, o toalecie nawet wolę nie wspominać, bo samo umycie rąk nie należało do przyjemności. Dostępne dwa rodzaje pizzy - oba zwyczajne, bez szału.

Dziękujemy, Justaa_1

L'Antica Pizzeria da Michele — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neapol, Province of Naples

Byłeś(-aś) w L'Antica Pizzeria da Michele? Podziel się wrażeniami!