“Super klimatyczne miejsce”
Gran Caffe Gambrinus — recenzja

Gran Caffe Gambrinus
Nr 15 wśród 242 Kawa i herbata (Neapol)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: San Ferdinando
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny od 2,5€ za kawę przy barze. Kawa jest naprawdę warta tej ceny. Polecam caffe alla nocciloa, bardzo słodka, orzechowa, niepowtarzalna.

Dziękujemy, H3346NCkasiak

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne miejsce, historyczne od 1860 roku ale niestety tylko dla BOGACZY!!!!!!’My przestrzeżeni przez przewodnika weszliśmy zobaczyć ten cudowny lokal elegantissimo wystrój złoto kryształ marmur, cudny ale kawę można wypić tylko na stojacoAle warto zobaczyć i poczuć się gościem w INNYM ŚWIECIE ! Espresso palce lizac

Dziękujemy, BarbaraB4122
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Espresso pyszne, zamiast zamówionego caffe latte - cappucino, mimo że obie kawy są w karcie... Deser vesuvio - 'ciekawy' - momentami można zęby polamac, ale jego wnetrze smaczne i delikatne. Ciastko limonkowe duzo lepsze.

Dziękujemy, Dziewczyna793473
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z najlepszych espresso jakie piłam .... niesamowita atmosfera w zabytkowych wnętrzach, świetna obsługa

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano 21 stycznia 2019

Dobre lody, jedna z najlepszych lodziarni/ cafe w Neapolu choć w skali od 1 do 10 dałbym max 7. Jak na włoskie lody to są dobre ale nie są najlepsze jakie można we Włoszech skosztować.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marcin R

Gran Caffe Gambrinus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neapol, Province of Naples
Neapol, Province of Naples

Byłeś(-aś) w Gran Caffe Gambrinus? Podziel się wrażeniami!