Neapol

“2.5 godziny stania + plastikowe kubki”
Sorbillo — recenzja

Sorbillo
Nr 143 wśród 3 665 Restauracje (Neapol)
Kuchnie: Europejska, Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra, ale czy była warta 2.5h godzin stania? Raczej nie. Następnym razem weźmiemy na wynos albo z innej pizzeri.

Dziękujemy, M4893PQmartag
  • Więcej języków

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z godzinkę na stolik czekaliśmy w kolejce ale warto było... pizza pyszna i zdecydowanie polecam jak będziecie mieli okazje tu zajrzeć :)

Dziękujemy, marekp697
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jak to bywa z sieciówkami niestety przereklamowana. Smaczna, ale niczego nie urywa... Ciasto ciągnące się, miękkie, wszystko mocno doprawione - dla mnie za słone. Bez porównania do innych lokalnych pizzeri Neaplou, Nie będę reklamował żadnej, lecz byliśmy w 2 w których pizze były smaczniejsze. Jest to ocena subiektywna chociaż nie 1 a 4 osób.

Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Pizza margheritta bufala niezmienne przepyszna. Lokal oblegany jaj zawsze - warto być przed otwarciem, aby wejść w pierwszej turze. Warto odwiedzić będąc w Neapolu!

Dziękujemy, Dziewczyna793473
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto czekać godzinę w kolejce bo to najlepsza pizza jaka można zjeść. Tanio i niezwykle smacznie! Super atmosfera i świetny lokal! Jak pizza to tylko w Sorbillo❤️

Dziękujemy, jagienka23

Sorbillo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sorbillo? Podziel się wrażeniami!