“Przereklamowana”
Sorbillo — recenzja

Sorbillo
Nr 197 wśród 3 409 Restauracje (Neapol)
Kuchnie: Europejska, Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Pendino
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jak to bywa z sieciówkami niestety przereklamowana. Smaczna, ale niczego nie urywa... Ciasto ciągnące się, miękkie, wszystko mocno doprawione - dla mnie za słone. Bez porównania do innych lokalnych pizzeri Neaplou, Nie będę reklamował żadnej, lecz byliśmy w 2 w których pizze były smaczniejsze. Jest to ocena subiektywna chociaż nie 1 a 4 osób.

1  Dziękujemy, Tomasz Z
  • Więcej języków

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Pizza margheritta bufala niezmienne przepyszna. Lokal oblegany jaj zawsze - warto być przed otwarciem, aby wejść w pierwszej turze. Warto odwiedzić będąc w Neapolu!

1  Dziękujemy, Dziewczyna793473
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto czekać godzinę w kolejce bo to najlepsza pizza jaka można zjeść. Tanio i niezwykle smacznie! Super atmosfera i świetny lokal! Jak pizza to tylko w Sorbillo❤️

Dziękujemy, jagienka23
Zrecenzowano 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Razem ze znajomymi zamowilismy 3 różne pizze. Wszystkie były bardzo dobre. Trafiliśmy akurat na ostatnie miejsce przed zamknięciem więc czekaliśmy tylko 10 minut na wejście. Zwykle przechodząc obok Gino Sorbillo widzielismy ogromne kolejki.
Co do samej pizzy - świeże pomidory, cienkie ciasto, mozzarella rozpływajaca się w ustach :) Polecam!

Dziękujemy, Yinweijia
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Szybkość realizacji zamówienia wraz z pyszną pizza powala ....superrrr
Niesamowite cienkie ciasto, świeże składniki, miła obsługa.... proponuję zjawić się tuż przed otwarciem...ominą was kolejki, które są bez względu na dzień i porę dnia. Lokal trudno ominąć, z głośników sączyły się głośne arie tenorów

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Maria W

Sorbillo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sorbillo? Podziel się wrażeniami!