“Pizza”
Frankie's Bar Pizzeria — recenzja

Frankie's Bar Pizzeria
Nr 1 wśród 10 Bary i puby (Sorrento)
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza. Lepszą jadłam jedynie w Neapolu u Michelle. Kierowałam się opiniami poprzedników i nie zawiodłam się.Szczerze polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Mariola R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FrankiePane, Proprietario, Frankie's Bar PizzeriaOdpowiedź udzielona 3 maja 2018

Thank you guys! :-D

Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała pizza i przemiła obsługa stworzyły klimat który zapamiętamy na bardzo długo. Polecamy szczególnie pizzę Buffala i Diavola.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 58maksymc

Many thanks :-D

Zrecenzowano 20 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wlaściciel lokalu zrobi tak, że się poczujecie specjalnie. Najlepsza usługa, jedzenie przepyszne. Gorąco polecam też koktajle! Spędziłam tam urodziny także jak właściciel usłyszał o tym dostaliśmy extra koktajle oraz wyśmienity torcik!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Daniela P
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Skusilo nas 5 pełnych kółek na tripadvisor ☺️ i nie zawiedlismy się pizza pięknie wyglądała pięknie była podana na deskach i świetne smakowala, zamówiliśmy też bardzo dobre wino chianti castello di querceto co ciekawe sam je importuje do Polski mały minus za to że wino było trochę za ciepłe, ale to grzech którego dopuściła się Enoteka i restauracja S klasy... Więc nie może mieć wpływu na ocenę baru który specjalizuje jednak w piach. Poza ten błąd Błyskawicznie został naprawiony właściciel dał nam kubełkowe z lodem. Obsługa była bardzo dobra i bardzo sympatyczna więc bez wahania daję maksymalną ocenę. Życzę wszystkiego dobrego i nie podawajcie już ciepłego wina czerwone powinno mieć max 19C

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Dariusz B
Zrecenzowano 7 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Klimat tego miejsca to przede wszystkim właściciel - rozmowny (rozmawia płynnie po angielsku), zabawny, z zamiłowaniem do sportów (cały czas włączony program sportowy w tv). Zamówiliśmy Lasagne i pizze Capriciose. Ta pierwsza pozycja - bez szału w smaku i na dodatek mała porcja. Natomiast pizza - fenomenalna. W tym miejscu nie ma opłaty za serwis. Do picia polecam Cedratę-orzeźwiający napój cytrynowy.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, antonexxx

Frankie's Bar Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sorrento, Province of Naples

Sant'Agnello, Province of Naples
Sorrento, Province of Naples

Byłeś(-aś) w Frankie's Bar Pizzeria? Podziel się wrażeniami!