Walencja

“Bardzo polecam!”
Le Favole — recenzja

Le Favole
Nr 16 wśród 4 568 Restauracje (Walencja)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna włoska restauracja, warto ją odwiedzic, szczególnie polecam pizze i makaron Frutti di Mare!!!

Dziękujemy, Compass784186

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie - na poziomie - obsługa również - nie jest łatwo zjeść dobrze, wbrew pozorom lokali gastronomicznych jest wiele ale o dobre jedzeniem nie jest łatwo - akurat ten lokal gorąco polecam

1  Dziękujemy, HubGod
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała obsługa, jedzenie bardzo dobre, wino do wyboru do koloru :-) Też b.dobre może aż za dobre Szczerze polecam.
Lokalizacja 50 m od targu.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie włoskie! Jedzenie okazało się lepsze o przewidywań! Ceny dań na normalnym poziomie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, urbifcb
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nigdy nie jadłam tak pysznego, włoskiego jedzenia w Hiszpanii. Obsługa fantastyczna. Klimat wnętrza zachęcający.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Justyna B

Le Favole — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Walencja, Prowincja Walencja

Byłeś(-aś) w Le Favole? Podziel się wrażeniami!