Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel super ,codziennie sprzątane pokoje,obsługa bardzo miła,piękny taras słoneczny na 19 piętrze,do plaży 2min,miasteczko tętniące życiem,my mielismy 3 posiłki i to wystarczy w zupełnosci,hotel bardzo nowoczesny ,jest w nim wszystko co chcemy,polecam ten hotel.

Dziękujemy, Iwona W
Zrecenzowano: 7 września 2018

2 dni temu wróciłam razem z moim chłopakiem z pobytu w Costa Blanca w hotelu Port Benidorm & Spa.
Jeśli chodzi o hotel:
RECEPCJA: Bardzo miła obsługa, przyjechaliśmy około 11:30 do hotelu, pokój jeszcze nie był gotowy, Pan z recepcji poinformował nas, że musimy poczekać do 13:30, w między czasie mogliśmy skorzystać już z opcji All Inclusive i mogliśmy pójść na lunch. Trafiliśmy na jednego Pana, z którym było ciężko się dogadać po angielsku, ale reszta mówiła bardzo dokładnie i zrozumiale. W recepcji również była możliwość załatwienia sobie szybszego zimnego śniadania przed wylotem (wyjazd z hotelu był o 6:55). Miła Pani z recepcji zaproponowała nam również pobudkę w dzień wylotu :)
POKÓJ: Wow, wow, wow!!! Naprawdę! Jak się dowiedzieliśmy, że dostaniemy pokój na 14 piętrze to byliśmy zachwyceni. Pierwsza reakcja: radość, widok niesamowity! Pokój bardzo ładny, bardzo czysty i nowoczesny, wygodne łóżko. Z łóżka widok na wieżowce i plaże Lavente. Łazienka przeszklona - również bardzo ładna i duża. Codziennie wymieniane ręczniki.
BASEN: Na basenie nigdy nie było problemu z leżakami, było ich tak dużo, że nie było trzeba rezerwować sobie rano ręcznikiem :) czy się przyszło o 10, czy o 14 zawsze było dużo miejsca. Na basenie codziennie fajne atrakcje, my byliśmy na przełomie sierpnia i września. Atrakcje dla dzieci kończyły się w sierpniu. Polecam bardzo Aqua Aerobik, bardzo fajna zabawa, Animatorki zawsze wymyślały coś ciekawego. Dużo atrakcji typu: Water Polo, Ping Pong, Kręgle i wiele innych. Na basenie również codziennie przekąski: do zrobienia hamburger, sałatka owocowa, warzywa (sałata, pomidory, ogórek), wędliny i szczerze mówiąc więcej nie pamiętam, bo przy 3 posiłkach nie było miejsca na przekąski między posiłkami. Bardzo dobre lody oraz napoje do woli, był nawet Baileys w ofercie all inclusive, oczywiście drink typu Mojito nie przypominał Mojito, ale mi to nie przeszkadzało.
W hotelu mamy również basen kryty, bardzo ładny i elegancki - niestety wejście 5 euro.
RESTAURACJA: Bardzo bardzo dobre jedzenie i bardzo różnorodne. Śniadania jak to w każdym hotelu - codziennie to samo, był omlet z szynką (z gotowej kupnej jajecznicy z baniaka), jajecznica z proszku, jajka sadzone i na twardo (już prawdziwe :) ), bardzo dobre naleśniczki, które można było sobie przygotować według uznania, były sosy, owoce, posypki. Bardzo dobre pieczywko i bułki, różne sery, sałatki, warzywa... LUNCH: czasem lepszy od kolacji! codziennie świeżo smażone ryby, bar sałatkowy, różne sery pleśniowe, codziennie przy śniadaniu, lunchu jak i kolacji bufet dla anglików. KOLACJA: Super ! najbardziej mi smakowało dosłownie wszystko jak był jakiś motyw typu chiński: sajgonki, kurczak curry, makaron chiński z warzywami, kurczak słodko kwaśny - wszystko pyszne. Podobało nam się to, że codziennie były różne perełki - steki, polędwice z jagnięciny itp.
WINDA: Jeśli mieszkasz na wyższym piętrze, to nastaw się czasem na długie czekanie. My pewnego razu czekaliśmy na windę około 10 min, w końcu zdecydowaliśmy się zejść pieszo z 14 piętra. Są 4 windy. Czasami widać, że winda jest np na 15 piętrze to jedzie do nas na z parteru... Ostatniego dnia dowiedzieliśmy się, że nie trzeba jechać na parter i iść przez lobby na drugą windę, żeby wjechać na basen :)) wystarczy zjechać windą za 1 piętro i tam jest zejście dla osób niepełnosprawnych, na pewno będzie to wygodniejsza opcja niż jechanie dwoma windami.
PLAŻA: Jeśli lubisz mega tłum na plaży to Ci sie spodoba, niestety my jak poszliśmy o godzinie 14 to nie było gdzie się położyć. W koło pełno Hiszpan. Zero wiatru, a w morzu pełno ludzi. Na basenie było wiele przyjemniej. Jest możliwość wykupienia leżaka 4,50 euro / osoba +parasola też jest to koszt 4,50 euro.

Wskazówka dotycząca pokoi: My byliśmy na 14 piętrze i był spokój.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Weronika B
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Rewelacyjny hotel ,doskonale położony w samym centrum miastaa ,przy samej promenadzie i piaszczystej plaży.Rewelacyjny ,profesjonalny personel .Jedzenie doskonałe ogromna różnorodność .rewelacyjne czysciutkie ,nowoczesne pokoje, cudne baseny a obok bary z przepysznym jedzeniem i drineczkami.polecam gorąco ten ekskluzywny nowiutki hotel

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, degustatorjm
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam hotel na bardzo wysokim poziomie.Czyściutko ,obsługa rewelacyjna ,przemiła,pomocna.przepiekny basen bardzo blisko od promenady nad samym morzem .Do plazy 1 minuta ,położony w samym centrum .Polecam gorąco

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 3131szopinska-m
Zrecenzowano: 16 lipca 2017

Doskonały czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w odległości spacerowej od starej części miasta. Wielopiętrowy, polecam zasadzić się wysoko od strony morza - ja siedziałem na 16 pietrze i widok był powalający. Będąc na balkonie można mieć lekki atak lęku, ponieważ barierki są szklane :) Pokoje codziennie sprzatane, czyste, łózka wygodne, lodówka, sejf, prysznic itp wszystko na miejscu.
Niesamowicie uprzejmy i pomocny personel, cokolwiek się im powie to najpier jest szeroki uśmiech a potem załatwianie sprawy. Miałem kilka drobiazgów do załatwienia z nimi, wszystko przebiegło bezproblemowo. Jedzenie fantastyczne. Zróżnicowane, jest go dużo, świeże, wszystkie gatunki mięs, wędlin, owoców, lodów etc. Może jest jakaś powtarzalność menu ale ja przez 2 tygodnie tego nie zauwazyłem.
Do starówki jest kilkanaście minut bardzo leniwym krokiem. Taksówki do Aqualandu czy delfinarium to około 7 euro.
Hotel ma basen, niezbyt duży, jest płytsza część wydzielona dla dzieci. Sporo leżaków dookoła, są dla wszystkich bez problemów.
W okolicy tysiąc różnych knalp, barów, pubów, sklepów (spory spożywczy jest 20 metrów od sklepu).
Doi z Alicante można przyjechać autobusem Beniconnect który staje kilkanaście metrów od hotelu.
Bardzo mi się tu podobało, polecam ten hotel wszystkim.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bierz jak najwyżej od strony morza.
Termin pobytu: lipiec 2017
5  Dziękujemy, JerzyS330
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PortHotels, Quality Department, Port Benidorm Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2017

Cześć Jerzy, Dziękuję!

Thanks for choosing our hotel for spending your holiday. We truly appreciate your comment about our hotel after your recent stay.

Many thanks for your kind words in regard our facilities, rooms and mainly, the servic of our staff. It will only motivate us to do much better.

On behalf of the management and team, we look forward in welcoming you back to the Port Benidorm Hotel & Spa.

Best regards