“Smacznie i z klasą”
Taberna Más Al Sur — recenzja

Taberna Más Al Sur
Nr 45 wśród 14 131 Restauracje (Madryt)
Okolica: Centro
Okolica: Centro
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nasz pierwszy raz z paella de mariscos... było pyszne! Przemiła obsługa, Peter Miguel Rodrigo - serdecznie pozdrawiamy!

Dziękujemy, adzia942
  • Więcej języków

Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Do tej restauracji trafilam zachecona opiniami na Tripadvisor. Niestety po raz pierwszy sie zawiodlam. Wnetrze lokalu bardzo srednie. Usadzono mnie w sali bez okien przy bardzo malym stoliczku. W srodku nie bylo zasiegu komorkowego. Osmiornica, ktora zamowilam (jedno z drozszych dan w karcie) byla twarda. Sos w ktorym byla pieczona byl niedoprawiony, bardzo dziwnie smakowal. Jedyny plus- restauracja czestowala deserem, ktory byl smaczny.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Anna8606
Zrecenzowano 9 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam szczególnie owoce morza, można spróbować kilku różnych dan za jednym razem - serwowane są porcje a la tapas (1/2 normalnej). Bardzo dobra sangria!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Łukasz Z
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Było smacznie, niedrogo.
Atmosfera miła, przyjazna.
Na dowidzenia aperitif gratis.
Chętnie tu wrócimy.
Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, paulapysz
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Todo perfecto.comida y la atencion

Wszystko super. Wspaniałe jedzenie i atmosfera. Polecamy wspaniały wieczór przy lokalnym jedzeniu.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, tadeuszb2015

Taberna Más Al Sur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Madryt, Wspólnota Madrytu

Byłeś(-aś) w Taberna Más Al Sur? Podziel się wrażeniami!