“El classico”
Taberna el Sur — recenzja

Taberna el Sur
Nr 32 wśród 12 952 Restauracje (Madryt)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Lavapiés
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lunch rodzinny. Dwie paelle z owocami morza, kurczak curry i vege. Wszyscy zadowoleni. Paella przesączona przyprawami znakomicie z olbrzymią krewetką i drobniejszymi owocami morza. Wszystko rozpływalo się w ustach. Bardzo miła i nienarzucająca się obsługa. Jhoan bardzo dbał o nas i polecił bardzo dobrego białego Rieslinga z Alicante. Bardzo głęboka i ciekawa nuta smakowa.
Wszyscy zadowoleni.

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, Yaro_JK
  • Więcej języków

Zrecenzowano 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Po tak licznych przychylnych recenzjach spodziewaliśmy się czegoś lepszego. Wprawdzie posiłki są w przystępnych cenach, jednak same w sobie nie są niczym nadzwyczajnym. Na duży minus zapracowała obsługa, która powodowała u nas poczucie bycia tam na siłę. (być może mieli gorszy dzień ;))

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, gustavooo2017
Zrecenzowano 23 października 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie w mieście! Zupa Goizo (rybna z ciecierzycą) była tak dobra, ze domówiliśmy. Obsługa wesoła i profesjonalna. Świetne drinki.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano 2 kwietnia 2017

Niech cię nie zwiedzie niepozorne wejście,skromne wnętrze.Świetna i sympatyczna obsługa -na obsługiwał Jhoan. Jedzenie doskonałe.Pomysłowe,dobre smaki w bardzo rozsądnej cenie. Nie ma dużego wyboru potraw ale to co jest jest pyszne. Dziękujemy Ci Jhoan !

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, marekwroc2017
Zrecenzowano 23 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Boskie krewetki ! Świetna sympatyczna obsługa ( Johny pozdrowienia ). Wnętrze dość specyficzne i daleko mu do elegancji ale jakosc jedzenia rekompensuje wszystko. Rozsądne ceny . Polecam !

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Jerzy K

Taberna el Sur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Madryt, Wspólnota Madrytu

Byłeś(-aś) w Taberna el Sur? Podziel się wrażeniami!