Wspaniałe!

Rzymski amfiteatr położony w centrum miasta w pobliżu starówki z przepięknym widokiem na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
piotr1ku
Łomża, Polska
Romantyczne uliczki

Zrecenzowano: 2 czerwca 2019
agukamrra
Kielce, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 510)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Rzymski amfiteatr położony w centrum miasta w pobliżu starówki z przepięknym widokiem na morze.
Jedyny minus to taki, iż za wejście można płacić jedynie kartą.

Dziękujemy, piotr1ku
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce jako urokliwe dla różnego rodzaju sesji zdjeciowych. Doskonale do pleneru ślubnego czy narzeczeńskiego.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, agukamrra
Zrecenzowano: 25 marca 2019

Jedna z fajniejszych atrakcji w Tarragonie. Amfiteatr położony jest w centrum miasta z pięknym widokiem na morze. Można za kilka euro kupić bilet wstępu i wejść do środka, ale również z zewnątrz jest bardzo fajny widok na cały amfiteatr (bez kupowania biletu).

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, alichm
Zrecenzowano: 8 października 2018

Starożytny amfiteatr, można wejść na jego teren - opłata 3,30 euro lub pakiet za 7 euro z groszami za wstęp do 4 muzeów na terenie miasta. W sumie nawet bez płacenia za bilet z zewnątrz można go obejrzeć bardzo dokładnie.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Stare Rzymskie budowle zawsze warto odwiedzać mając je na swojej drodze. I ta zrobiliśmy tym razem... nie zdecydowaliśmy się jednak wejść do środka. Z zewnątrz sporo widać

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, slawiktadeusz